» »

Як зробити підсвічуванняІноді сумний вигляд звичних предметів сильно набрідає. Хочеться чогось Яскрава, незвичайного, креативного. Це стосується и того обладнання, з яким нам доводитися працювати Щодня, а самє нашого комп'ютера. Для того, щоб урізноманітніті свое робоче місце, ві, звічайній, можете прідбаті в магазині небудь Забавні штучки и Пристрої, альо ж погодьтеся, что Куди пріємніше працювати на тихий предметах, Які ві Зробили своїми руками. Наприклад, ві можете вдосконаліті свою клавіатуру, забезпечен ее орігінальнім підсвічуванням.

Як зробити підсвічування
Вам Знадоби
  • - супер-клей
  • - затіскачі «крокодил»
  • - набор для гнучкого електролюмінесцентн 9 В-го неону «9V EL Cable Neon»
  • - клавіатура

Відкрійте клавіатуру. На зворотнього боці кришки клавіатурі відігніть краю там, де проходитиме неоновий кабель. Обов'язково виконан Цю операцію, щоб кришка клавіатурі потім легко встала на місце.

Починаєм прокладатися гнучкий неоновий кабель между клавішамі. По ходу прокладання пріклеюйте кабель супер-клеєм до плати. Чи не пріклеюйте шнур по всій довжіні, робіть це через кілька клавіш.

У Деяк місцях НЕ Вийди прокласті кабель под клавішамі, Наприклад, в области клавіш-Стрілок. Прокладіть кабель вокруг ціх клавіш.

Просвердліте на звороті клавіатурі. Це звітність, сделать для того, щоб потім вивести через нього провід живлення неонового шнура. Если звітність,, то подовжіте провід живлення и скріпіть его клейкою стрічкою з проводом клавіатурі, інвертор встановіть в якому-небудь місці корпусу.

Пам'ятайте, что інвертор на батарейках может працювати від звічайної батарейки в 9В, альо при бажанні ві можете прідбаті трансформатор и включать его в звічайній розетку. Ві такоже можете прідбаті трансформатор на радіо-базі и з его помощью регулюваті Потужність, посілюючі або послаблюючі яскравість світла и шум неону.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: