» »

Як Знято голосиГолоси - це валюта соціальної мережі «Вконтакте», с помощью Якої можна оплачуваті Різні цифрові послуги, в тому чіслі и поповнюваті баланс Додатків. Повернути гроші, вітрачені на придбання голосів, без ВТРАТИ практично Неможливо.

Як Знято голоси
Вам Знадоби
  • - браузер;
  • - доступ до інтернету.

Для того щоб Знято голоси з Рахунку Додатки в соціальній мережі «Вконтакте», спочатку Переконайся в дотріманні головної умови - смороду НЕ повінні буті конвертовані у валюту Додатки. У разі ЯКЩО конвертація булу проведена раніше, повернення голосів на баланс вашого облікового запису Неможливо.

Перевірте підлягає Повернення Залишок. Для цього відкрійте програму, з Якого Хочете Знято голосу. Натісніть в правому верхньому куті кнопку «налаштування» и перегляньте кількість НЕ конвертування голосів. Зменшіть Залишок на необхідну кількість и збережіть Зміни.

Если вам нужно повернути гроші, Сплачені за придбання валюти соціальній мережі «Вконтакте», скорістайтеся додатком «Qiwi-гаманець». Для цього зайдіть у Розділ «ігри» в правому верхньому кутку головного меню и введіть відповідну Назву додатка, после чего віберіть потрібне и встановіть его на вашу сторінку. Дозвольте додатком доступ до всієї необхідної для его подальшої роботи ІНФОРМАЦІЇ свого профілем у вікні.

Увійдіть у Системі Qiwi. Тут вам Знадоби доступ до вашого мобільного телефону. Створіть акаунт, вказано свой номер телефону, после чего отрімаєте в короткому СМС-Повідомленні дані для входу в платіжну систему. Збережіть їх, щоб надалі мати доступ до вашого аккаунту.

Поповніть баланс встановленої програми на ПЄВНЄВ кількість голосів, после чего виконан конвертацію Додатки. Далі оплатіть Вийшла сумою якусь покупку, послугу або переведіть Грошові кошти на мобільний телефон.

Такоже перегляньте у вікні Способи Виведення грошів и віберіть відповідній. Зверніть уваг, что в Деяк випадка на Використання СЕРВіСУ могут буті накладені певні обмеження, або Висновок голосів таким может буті Згідно Призупинено. Подробиці читайте в офіційній групі програми.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: