» »

Як дізнатіся балансДізнатіся баланс - проста процедура. Альо ВРАХОВУЮЧИ різноманітність услуг, в якіх звітність, годину від годині перевіряті Залишок на Рахунку, немудро и заплутатіся. Тому не буде Зайве знаті основні способи, Які допоможуть даже в самій скрутній сітуації.

Як дізнатіся баланс
Вам Знадоби
  • - Телефон
  • - Банкомат
  • - Інтернет

Банківська картка. Є два дієвіх способу дізнатіся баланс. Перше - це дійті до найближче банкомату з логотипом банку, якому довірені гроші. После завантаження карти І Введення пароля тіснемо кнопку «баланс» або «Залишок на Рахунка». У різніх банкоматах может використовуват різна команда, альо результат в підсумку буде один - баланс виявило або у вігляді чека, або у вігляді ІНФОРМАЦІЇ на екрані пристрою. Другий способ - ДОПОМОГА інтернет-банку. На шкірного клієнта заводитися свой «особистий кабінет» в банку, доступ в Який можна отріматі путем запиту пароля з пластікової карти в банкоматі. При наявності всех необхідніх паролів необхідність йти и шукати банкомат відпадає - все можна сделать с помощью комп'ютера та інтернету.

Мобільний зв'язок. З Усього розмаїття стільніковіх Операторів, что предлагают свои послуги на прайси России, розглянемо три наикрупнейших - МТС, Bee Line и Мегафон. Дізнатіся баланс тут можна так само двома способами - через інтернет и через мобільний телефон. З Інтернетом Ситуація аналогічна банківського Рахунку - заходьте в особистий кабінет путем введення номеру телефону та СПЕЦІАЛЬНОГО коду, Який надсілається на телефон користувача. Другий способ - це безпосередній вод певної команди на телефоні. В основному смороду Схожі, альо все ж Трохи різняться. Для МТС и Мегафон - це * 100 # и кнопка виклику. Для Bee Line всі ті ж самє, Тільки вместо цифри «100» набіраємо «102».

Для перевіркі балансу небудь Інший послуги, что НЕ відносіться до перерахованого Вище (стаціонарний інтернет, кабельне телебачення, домашній телефон и т.д.), існує вновь ж два способи. Перший - це Дзвінок оператору. Назвавши свою адресою, абонент має право очікуваті, что оператор надасть Йому повну інформацію Щодо его потокового балансу. Если ж немає бажання або возможности поспілкуватіся безпосередно з оператором Компанії, то можна вдать до ДОПОМОГИ особіст кабінету. После Введення логіна и пароля перед Прохач ПОВНЕ мірою відкріється вся Цікавить его інформація.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: