» »

Як дізнатіся свой тариф в мережі Мегафон МоскваДля того щоб дізнатіся свой діючий тарифний план в мережі Мегафон, скорістайтеся власним мобільним телефоном або зробіть це за помощью офіційного сайту. Вся процедура позики не больше 10 хвилин.

Як дізнатіся свой тариф в мережі Мегафон Москва

Завантажте сайт www.megafon.ru. Зліва вгорі поруч з сімволікою Компанії Мегафон віберіть регіон, в якому зареєстрованій ваш номер телефону. Вгорі праворуч ві побачим зображення шестерінкі и напис «Сервіс-Гід». Наведіть на неї ведмедиками, клікніть, и на екрані відкріється форма входу на сторінку самообслуговування.

Введіть у Спеціальне поле номер телефону у форматі дев'яти цифр без тире и прогалин. Нижчих ві побачим вікно для пароля. Если у вас є пароль, и ві его добре там, введіть его в це віконце. Если пароль не БУВ отриманий раніше, наберіть Зі свого мобільного телефону * 105 * 00 # и натісніть клавішу виклику. Если пароль БУВ прислання вам раніше, альо ві его забули, наберіть * 105 * 01 #. На ваш номер телефону прийде SMS-повідомлення Із зазначенням пароля, Який Складається з шести цифр. За SMS-повідомлення плата не стягується.

Введіть пароль у відповідне вікно. Ві попал на сторінку самообслуговування «Сервіс-Гід». Вона дозволяє відстежуваті стан свого Рахунку, підключаті та відключаті Додаткові послуги на свой номер. У Верхній частіні сторінки ві побачим інформацію про баланс. Спустіться нижчих, перед вами з'явиться табличка, названа «Стан абонента». У іншому рядку таблички ві побачим Назву вашого діючого тарифного плану, Наприклад, Свобода слова.

Ще нижчих в самому кінці сторінки перед вами Постанов табличка, в якій вказані ВСІ основні и додаткові опції, Які підключені для Використання. Если ві Хочете Изменить підключеній тарифний план або ПЕРЕЛІК услуг, використовуются кнопки управління, розташовані в лівій частіні сторінки.

Если у вас немає возможности використовуват інтернет для поиска ІНФОРМАЦІЇ про поточний тарифного плані, зателефоном за номером довідкової служби 8-800-333-05-00. Дотримуйтесь інструкцій, Які ві почуєте, в тональному режімі натіскайте Потрібні кнопки, дочекайся ВІДПОВІДІ оператора, и ві отрімаєте необхідну інформацію.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: