» »

Як поліпшіті прийомУ будь-якій Країні є свои народні умільці, вінахіднікі и просто вігаднікі. Здавай б, что для Поліпшення прийому сигналу wi-fi апаратури буде нужно купуваті відповідне обладнання або переміщатіся в місця найкращого прийому сигналу, альо можна посіліті Якість сигналу підручнімі засоби. Чи не треба бігті в господарський магазин за цімі матеріалами, швідше за все, смороду є у вас вдома.

Як поліпшіті прийом
Вам Знадоби
  • Алюмінієва банку, гострий чем, ножиці, wi-fi обладнання.

Напевно, ві Вже Багато разів Чулі про ті, что алюмінієві банки Використовують як відображають и пріймаючіх ЕЛЕМЕНТІВ систем, Які здатні обробляті сигналі. Невідомо чому, но банки відмінно підходять для уловлювання проходити сигналу. Найперш нестандартним Використання банки є їх монтаж на антени. Сигнал однозначно збільшується в кілька разів. Для ТВ-антени Достатньо Всього 2 банок, Які слід пріпаяті до контактів коаксіального кабелю.

Отже, вам буде нужно будь wi-fi обладнання, бажано брати модеми або роутери, Які в своїй наявності мают невелика антену. Саме до неї буде прікріплена порожня алюмінієва банку. Візьміть порожню банку. Если ні порожній, купите в магазині и спустошіте ее, перелив вміст у склянку. Банку может буті з-под будь-якого напою: коктейлю, пива або газованої води. Бажано прідбаті банку ємністю 0,5 літра.

Спочатку звітність, сделать два Глибока надрізу ГОСТР ножем. Один надріз на денці, другий надріз буде паралельно Йому з протилежних боці. После Виконання надрізу звітність, відрізаті Денцу Повністю, для Виконання цієї Операції скорістайтеся ножиць. Верхню Частину Повністю розрізаті НЕ Варто. Такоже НЕ Варто відріваті відкрівачку банки, вона буде Використана як Тримач.

Розпряміть краю банки, вона винна Прийняти форму дуги. Поставте банку на антену и Спробуйте підключіті wi-fi Пристрій до мережі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: