» »

Як Встановити заставку на телефоніУ Данії годину доладно уявіті життя без мобільного телефону. При цьом Сучасні комунікаторі стають НЕ Тільки засобой для зв'язку, альо и віддзеркаленням внутрішнього світу власника. Настрій, Емоції на телефоні поможет відобразіті заставка, Встановити якові зовсім нескладно.

Як Встановити заставку на телефоні

Зайдіть в головне меню вашого телефону. У будь-якому з них присутній пункт "налаштування" (зазвічай ВІН збережений у вігляді Гайкова ключа), в якому є вкладка «Екран» або «Параметри дисплея».

Віберіть пункт «Заставка» або «Відключення дисплея». Зазвічай в цьом підпункті меню можна вібрато годину, через Який екран буде гаснути, и почнет заставка, а такоже самє зображення, Яке буде використовуват в якості неї. Віберіть ті, что вам до душі Із стандартної галереї телефону, або ж встановіть в якості заставки власноруч зроблений фотографію (або даже декілька з них: Багато моделей телефонов мают функцію автоматічної Зміни фотографій на заставці).

Спробуйте Встановити заставку по-Іншому. Для цього зайдіть в меню телефону, потім перейдіть в «Галерея» або «Менеджер файлів». Віберіть відповідне вам зображення и запустіть меню «Функції». Зазвічай за це відповідає одна з клавіш в Нижній частіні екрана. У меню, скорістайтеся функцією «вібрато зображення» и далі вкажіть «використовуват як заставку». Тепер обрана картинка стане з'являтися на телефоні у вігляді заставки через Деяк годину после Відключення дисплея.

Встановіть в якості заставки будь-яке зображення з інтернету, ЯКЩО вас не влаштовують Стандартні картинки з галереї. Завантажуваніе малюнки повінні мати формат *. JPEG або *. GIF (ЯКЩО ваш телефон підтрімує анімаційні заставки). Скорістайтеся будь-яким з пошуковиків, щоб найти сайт з підходящімі збережений. Если ві зайшлого в інтернет з телефону, то й достатньо Зберегти картинку в пам'яті пристрою, и ві зможете використовуват ее відразу з меню «Галерея». Если ві завантажуєте зображення на заставку з домашнього комп'ютера, то скорістайтеся спеціальнім USB-кабелем з комплекту пристрою, щоб перемістіті необхідну картинку або декілька з них на телефон.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: