» »

Як Встановити гру на nokiaЯк Встановити гру на nokia. Виробники мобільніх телефонов НЕ особливо балують своих покупців наявністю в телефонах ігор, тому нам доводитися встановлюваті їх самостійно. Зробити це НЕ доладно даже самому недосвідченому корістувачеві. Если раніше установка програми або гри в телефон Вимагай Підключення мобільніка до комп'ютера, то в наш час будь-яка гра Завантажується в телефон «по повітрю», а встановлюється автоматично.

Як Встановити гру на nokia

Більшість СУЧАСНИХ телефонов Nokia оснащені модулем Бездротовий зв'язку Wi-Fi. Це засіб Отримання и передачі Даних Вже давно перестало буті зайвої функцією телефону. Саме помощью Wi-Fi можна легко завантажити и Встановити в телефон ігри та Інші програми. Если у Вашому мобільніку все ж немає модуля Wi-Fi, скорістайтеся традіційнім каналом GPRS або EDGE для завантаження та встановлення ігор.

Щоб Встановити гру, вам буде нужно додаток «Магазин Ovi», Яке ВСТАНОВЛЕНО на всех СУЧАСНИХ телефонах Nokia. Відкрійте его з меню телефону и пройдіть реєстрацію на сервері Nokia, щоб мати можлівість завантажуваті ігри в свой телефон. Нехай назва програми «Магазин" не насторожує вас - ві зможете найти там безліч абсолютно безкоштовна ігор.

После того, як ві зареєструєтесь, увійдіть под своим логіном в «Магазин Ovi», и в розділі ігор знайдіть вподобання вам іграшку. Вибравши гру, натісніть на неї. Поруч з Описом ві побачим кнопку "Завантаження". Натісніть ее. Гра буде завантажено и автоматично ВСТАНОВЛЕНО. Точно так само можна Встановити будь-яку гру з «Магазину Ovi», а їх там предостатньо.

Если ві все ж таки віддаєте Перевага Традиційний метод установки Додатків в телефон, вам нужно для качана підключіті его до комп'ютера. Зробити це можна за помощью USB кабелю. Підключівші телефон до комп'ютера, скопіюйте Потрібні вам файли ігор в одну з папок телефону. Тепер вімкніть телефон від комп'ютера и с помощью «Диспетчера файлів» телефону знайдіть скопійовані файли и виконан установку.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: