» »

Як Встановити гру на телефонПровайдери послуг часто предлагают Встановити гру на телефон путем відправкі смс-повідомлення та закачування Додатків через wap-з'єднання за отриманий ПОСИЛАННЯ. Способ цею Дійсно робочий, альо це все ж таки бізнес. І за установку гри платити абонент. Однак для того, щоб піті від Зайве и непотрібніх витрат, можна Встановити гру на телефон абсолютно БЕЗКОШТОВНО. Для цього нам Знадоби шнур для Підключення телефону до комп'ютера и зовсім Небагато годині.

Як Встановити гру на телефон

Знаходимо в інтернеті гру и зберігаємо ее на жорсткий диск комп'ютера. У середовіщі Java це Додатки з розширеного. Jar і. Jad. Основними віконуванімі є при цьом файли з розширеного. Jar. Файли. Jad займають менше місця и є файлами налаштування для jar. Тому для того щоб Встановити гру на телефон, качаємо jar-файл.

Підключаємо телефон до комп'ютера за помощью шнура. Если заздалегідь були встановлені ВСІ необхідні драйвери, Windows виявило мобільнік и повідоміть про его успішне підключенні. Такоже можна скористати інфрачервонім або Bluetooth-з'єднанням, ЯКЩО дозволяє обладнання комп'ютера и функціонал телефону.

Іноді інтерфейс телефону дозволяє вібрато тип Підключення: або як телефон, або як знімній диск. Для простоти подалі Дій віберемо тип Підключення «Сумний диск».

Робота з телефоном в режімі знімного диска - ті ж самє, что робота Із звічайній флешки. Копіюємо. Jar-файл з місця Збереження на жорсткий диск в будь-яку папку на телефоні через буфер обміну Windows.

Від'єднуємо телефон від комп'ютера и шнур від телефону.

Через Огляд папок на телефоні знаходимо скопійованій файл и запускаємо его. Java-гра ВСТАНОВЛЕНО.

Для багатьох СУЧАСНИХ телефонов java-Додатки Вже не так Актуальні, як раніше. Наприклад, в телефонах Nokia крім. Jar-файлів часто Використовують Додатки з розширеного. Sis і. Sisx. Їх встановлюються або віщеопісанім способом, закачуючі безпосередно в телефон, або помощью спеціалізованіх програм, Наприклад, Nokia PC Suite.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: