» »

Колі Вийди iPhone 5После того як Стів Джобс покинувши цей світ, багаті критики пророкувалі послідовнікам руху Apple повний провал. Альо це були Всього позбав чуйні. На поточний момент власник цього потужного ПІДПРИЄМСТВА говорити про ті, что Стів Джобс залиша для них Величезна спадщина.

Колі Вийди iPhone 5
Офіційні джерела твердять, что колішній керівник та ідейній натхненнік НЕ втік просто так в небуття. Багатая відомо про йо радикальних подивимось. Наприклад, ВІН вважать за краще делать вибір на возбудить уголовное роботи, чем відпочинку, вважать телебачення негативним фактором для розвитку населення країни. Зовсім недавно стало відомо, что нінішнє керівництво Опис Компанії перед смертю КОЛІШНИЙ директора отримай пакет проектів. Сумарная протяжність виходе ціх проектів может розтягнутіся до 4-5 років. Таким чином, вже сьогодні у Компанії Apple є й достатньо непоганий заділ.

Багато працівніків Компанії НЕ були здівовані цією Новинам, ТОМУ ЩО вихід планшета iPad відбувся в 2010 году. Як така розробка цього планшета булу проведено І закінчена ще в 2006 году. За розповідямі тихий же працівніків Компанії стало відомо, что Стів Джобс здійснював свои ідеї набагато раніше терміну їх Офіційного виходе.

Ще влітку 2011 року ЗМІ говорили про вихід iPhone 5.0, альо ця інформація НЕ підтверділася так само, як и чуйні про вихід нового пристрою взимку цього ж року. Найостанніші прогнози фахівців маркетингових фірм говорять про початок 2012 року. Цього разу смороду аргументують свои слова обіцянкамі Керівництва Apple віпустіті у світ відразу декілька новіх версій прістроїв - iPad, iPod и Mac.

Фахівці, что займаються прогнозами, віщують великий Попит на iPhone 5.0. Свого годині iPhone 4 получил около 600 тисяч попередніх заявок на его придбання, а більш нова модель - около мільйона заявок. На частко последнего нововведення, за прогнозами фахівців, припадаючи около 2 миллионов заявок. Такий різкій стрибок пояснюється ще и смертю Стіва Джобс, т.к. после его відходу з життя Ціни на пакети акцій Компанії підрослі на кілька пунктів.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: