» »

Чому Самі відкріваються сторінкиІнтернет ставши невід'ємною Частин життя людини. Альо годиною проблеми трапляються даже з настількі просунути Винаходи. Наприклад, доводитися стікатіся з таким явищем, як мімовільне Відкриття сторінок в браузері.

Чому Самі відкріваються сторінки
Подорож по просторах інтернету іноді виробляти до Деяк складнощів. Одна з них - мімовільне Відкриття сторінок в браузері. Цею процес, як правило, не залежиться ні від браузера, Яким ві звіклі користуватись, ні від вашого провайдера. Існує кілька Видів самостійно відкріваються сторінок. Це вікна pop-up и pop-down - являютя собою рекламні сторінки сайтів и відносяться до спаму (небажаної ІНФОРМАЦІЇ). Такі сайти відкріваються над або за сторінкою, якові ві переглядаєте. Позбутіся від них гарантовано, на жаль, чи не представляється можливіть.

Ще один вид сторінок, Які відкріваються без вашого відома, містять вірусній Програмний код. Смороду закладені не так на ПЄВНЄВ сайті | Статистика и спрацьовують НЕ Тільки при его відвідуванні. Такі сторінки могут з'являтися на екрані вашого комп'ютера даже у ті моменти, коли ві НЕ працюєте в інтернеті и браузер не включень.

Позбавлятіся від напасті самовідкріваючімся сайтів можна кількома способами. Спробуйте Изменить браузер на Opera - ВІН має прекрасну захист від спліваючіх вікон, а такоже забороняє Відкриття сторонніх сторінок Слідом за переглядання вами різніх сайтів. Очістіть cookies, відаліть ВСІ Тимчасові сторінки и файли на своєму комп'ютері. У ряді віпадків це допомагає позбутіся повторно відкріваються небажаним сторінок.

Запустіть сканування Всього комп'ютера антівірусною програмою. Хороший антивірус виявило и усуне причину мімовільного Відкриття сайтів. Скорістайтеся програмою, яка забороняє ВСІ спліваючі вікна. Наприклад, Adblock або Ad muncher. Пам'ятайте, что браузер Opera має Цю функцію за замовчуванням. Если вона НЕ спрацьовує, поновіть версию програми.

Если ж ВСІ віщеперелічені спосіб не позбавілі вас від проблеми, доведе застосуваті кардинальний метод Боротьба з самостійно відкріваються сторінками. Повністю переустановите операційну систему та програмне забезпечення на своєму комп'ютері, и ві зможете забути про Цю проблему.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: