» »

Що таке національний роумінгПодорожуючі всередіні країни, ЗРУЧНИЙ продовжуваті користуватись услуг зв'язку на умів поточних тарифних планів. Для цього існує послуга «Національній роумінг».

Що таке національний роумінг
Поняття «Роумінг» походити від англійського слова roam - мандруваті, бродіті. Це процедура Надання абоненту послуг стільнікового зв'язку, коли ВІН знаходится поза зоною обслуговування «домашньої» мережі. При цьом задіюються ресурси Іншої (гостьовий) мережі. Один з Головня плюсів - це Збереження оригінального телефонного номера абонента.

У рамках национального роумінгу обслуговування Фактично відбувається в мережі Іншого оператора на территории тієї ж країни, Який має домовленість з оператором абонента. Часто нова компанія, что з'являється на прайси, що не має власної мережі, або зона обслуговування Компанії просто не пошірюється на Всі регіони. Тоді вона Укладає догоду з іншімі операторами про роумінг в їх МЕРЕЖА.

Реєстрація мобільного в мережі Іншого абонента відбувається двома способами - автоматично або вручну. У первом випадка при включенні телефону ВІН сам шукає оптимальну ятір и реєструється в ній. Альо більш вірний способ - вібрато оператора вручну. Для цього зазвічай винна буті підключена послуга национального роумінгу.

У Деяк Операторів ця послуга включена за замовчуванням, у других - за замовчуванням відключена. Зазвічай ее такоже підключають и відключають за усною заявлять користувача.

На обслуговування в національному роумінгу КОЖЕН оператор встановлює свои тарифи. ВАРТІСТЬ за ХВИЛИН Розмови покладів, в тому чіслі, від того, вхідній Дзвінок або вихідний, з / на національний або мобільний номер и т.д.

Користуючися услуг национального роумінгу, ві можете перебуваті на территории своєї країни в регіонах, на Які мережа вашого оператора не пошірюється, и при цьом користуватись сім-картою цього оператора. Це такоже актуально у випадка, коли зона обслуговування мережі роумінг-партнера обширнее мережі вашого оператора на территории даного регіону.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: