» »

Як безпечно очистити екранЩоб почистити рідкокрісталічній або світлодіодній екран, вам не доведеться купуваті дорогий набор прістосувань. Налипнули бруд можна ВИДАЛИТИ помощью декількох широко Поширення побутових пріладів.

Як безпечно очистити екран
Вам Знадоби
  • Серветка з мікрофібрі

Самперед, для цього Знадоби Серветка з мікрофібрі. У тихий, хто носити окуляри, вона, ймовірно, Вже є, но можна запастися серветки БІЛЬШОГО розміру - їй зручніше протіраті екранах. Прідбаті ее можна на спеціалізованіх сайтах або в фотомагазинах.

Суху серветки акуратно відаліть прилипла бруд. Если остання трімається міцно, можна злегка натиснута серветки на екран (у даній фразі ключовими є слово «злегка»).

Если очистити поверхню таким чином не вдастся, скорістайтеся Волога серветки. Альо чім и в якому обсязі ее зволожіті? Безумовно НЕ слід використовуват мило, засіб для Чищення вікон, а такоже будь-яку рідіну, в якій містіться спирт. Візьміть порожню пляшку з розбрізкуваті насадкою (як и серветки з мікрофібрі, смороду коштують недорого и продаються повсюдне) i Заповніть ее дістільованою водою и білим оцтом, взятими в рівніх пропорціях.

Через розбрізкувач змочіть серветки (альо НЕ екран) Розчин оцту. После цього Обережно, Як це було описано Вище, протріть ЗАБРУДНЕННЯ поверхню Волога серветки.

Зачекайте, поки екран вісохне. Тільки после цього можна встановлюваті батарею, вставляті в роз'єм шнур живлення и включать его в розетку.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: