» »

Як повернути номер телефонуЯк повернути номер телефону. Если ві Втратили телефон, то пропала и SIM-карта або R-UIM карта з вашим звичних номером, на Який часто дзвонять друзі, колеги, Родичі. Купуваті іншу картку з новим номером буде незручно, Аджея цею номер Нікому НЕ відомій, его нужно буде повідомляті шкірному Із списку контактів. Повернути колішній номер и даже Грошові кошти, Які залиша на втраченій пластіковій Картці, допоможуть СПЕЦІАЛЬНІ послуги стільніковіх Операторів. Звернувши в найближче офіс свого оператора зв'язку, Ви цього ж дня зможете використовуват свой колішній номер телефону.

Як повернути номер телефону
Вам Знадоби
  • - паспорт
  • - лист на фірмовому бланку організації з Проханов провести заміну SIM-карти або R-UIM карти (для представніків юридичних осіб)
  • - Довіреність за формою M2 (для представніків юридичних осіб)

Сама послуга заміні картки безкоштовна, альо может стягуватіся плата за добровільну Блокування номера и нову SIM-карту або R-UIM карту. Тому Попередньо з'ясуйте, Скільки Всього нужно буде Заплатити за Відновлення номера, щоб у вас в наявності виявило Необхідна сума.

Як Тільки ві виявило пропажу телефону, зателефоном в службу ПІДТРИМКИ вашого оператора Зі стаціонарного телефону або з Іншого мобільного. Если у вас немає возможности сделать Дзвінок, відвідайте найближче салон-магазин потрібного Постачальника зв'язку.

Повідомте про свой Намір заблокуваті занапащене SIM-карту або R-UIM карту. Потім дайте ВІДПОВІДІ на запитання оператора за Даними в договорі або пред'явіть паспорт, щоб підтвердіті володіння номером. После перевіркі ІНФОРМАЦІЇ співробітник відразу ж справити Блокування вашого номера.

Такоже заблокуваті SIM-карту або R-UIM карту можна, увійшовші в Інтернет-Помічник. Це Можливо, ЯКЩО ві раніше корістуваліся Цім сервісом и добре там пароль. У розділі услуг віберіть Потрібний пункт и зробіть вашу картку недоступною для Використання стороннімі.

Для Отримання SIM-карти або R-UIM картки вместо втраченої и Збереження на ній КОЛІШНИЙ номера зверніться до найближче офісу вашого Постачальника стільнікового зв'язку. Пред'явіть паспорт І, ЯКЩО це звітність,, напишіть заяву. После цього через кілька хвилин ві зможете отріматі нову картку з колішнім номером.

Деякі оператори зв'язку Надаються безкоштовна доставку Нової картки прямо до вас додому або на роботу. Це может стать виходом Зі складної сітуації, Якщо не можна залішаті робоче місце або ві з яких причин не можете війта з дому.

Если ві Хочете відновіті номер, что захи організації, в якій ві працюєте, то крім паспорта вам нужно буде пред'явити співробітніку стільнікової Компанії лист з Проханов сделать заміну SIM-карти або R-UIM карти, Виконання на фірмовому бланку, и Довіреність за формою M2.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: