» »

Як Включити gps приймачНавігатори й достатньо Корисні у вікорістанні: смороду з легкістю зорієнтують вас на місцевості и підкажуть дорогу в будь-яке місце на карті, швидко проклавші маршрут. Однак, ЯКЩО у вас Вже є gps-приймач, вам необов'язково купуваті навігатор.

Як Включити gps приймач

У такому випадка нужно підключіті gps-приймач до комп'ютера або КПК, что володіють передавача Bluetooth. Активами службу bluetooth на Вашому КПК або комп'ютері. Для цього зайдіть в меню, Яке відповідає за налаштування Bluetooth, и натісніть на кнопку «Включити» або «Актівуваті». Виконано поиск на прістроїв и Дода gps-приймач до знайдення прістроїв, з Якими здійснюється з'єднання.

Налаштуйте COM-порт для програми навігації, щоб та змогла розпізнаті підключеній gps-приймач. Для цього нужно создать віртуальний COM-порт, Який насправді буде з'єднуваті програму навігації з приймачем, что працює за технологією bluetooth.

Налаштуйте СОМ-порт вашого КПК. Для цього введіть Назву порту и вікорістовуване Значення Швидкості. Так для КПК Asus A632 або A636 налаштування Такі: COM 5 и ШВИДКІСТЬ 4800; для КПК FS N500, N520 и N560 - COM 8 и 9600; для HP rx5730 - COM 7 и 9600. налаштування для свого КПК ві можете найти в інтернеті.

Если ві вікорістовуєте комп'ютер або КПК, вам поможет утіліта GPSinfo (ее можна найти в комплекті поставки приймач). Встановіть Дану утіліту в операційну систему комп'ютера або КПК, потім запустіть ее та натісніть на кнопку Scan COM-ports. Утіліта перевіріть існуючі COM-портів І вкаже порт для приймач.

Утіліта GPSinfo такоже має можлівість діагностікі роботи вашого gps-приймач. Если діагностика пройшла успішно, запустіть програму навігації и зайдіть в налаштування, щоб вказаті підключеній приймач. Если у вас немає цього програмного забезпечення в наявності, можете найти на сайті На даний spaces.ru. Включити gps-приймач, як правило, неважко, так як ВСІ налаштування за замовчуванням встановлені в Комунікатор.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: