» »

Як Включити мікрофон на навушникиЯк Включити мікрофон на навушники. Підключівші навушники з мікрофоном до комп'ютера, вам звітність, Виконати Настроювання обладнання. Налаштування обладнання, в свою черго, Неможливо без встановленного драйверів для звукової карти. Віходячі з цього, Підключення пристрою до комп'ютера может обернуться для користувача й достатньо клопіткою процедурою.

Як Включити мікрофон на навушники
Вам Знадоби
  • Комп'ютер, навушники, оснащені мікрофоном.

Переконайся, что на Вашому комп'ютері ВСТАНОВЛЕНО програмне забезпечення для звукової карти. Если драйвера встановлені, виконан їх інсталяцію, вставивши в прівід завантажувальну диск з необхіднім ПЗ (диск винен поставляти в комплекті з комп'ютером / звуковою картою). Виконано установку драйверів в папку за замовчуванням и перезавантажте систему. После перезавантаження комп'ютера ві побачим значок агента звукової карти, Який буде розташованій в треї. Тепер можна приступити до Підключення навушників и включенням мікрофона на них.

Если ві звернете уваг на Кінець дроту пристрою, ві побачим йо розщепленій на Дві Частини хвіст, оснащень Рожеве и салатовим штекером. Рожевий штекер - вихід для мікрофона, відповідно салатовий штекер - вхід для навушників.

Вставте салатовий штекер у відповідне за Кольорах гніздо, розташоване на задній панелі комп'ютера. На робочому столі спливом вікно диспетчера звукової карти, де вам нужно позначіті підключеній Пристрій в якості навушників. Застосу Параметри и перевірте, чи здійснюється відтворення звуку. После можна перейти до Підключення мікрофону.

Вставте рожевий штекер в гніздо, Яке буде відповідаті его кольору (данє гніздо такоже розташовано на задній панелі вашого ПК). Диспетчер звукової карти вновь вікліче на робочий стіл діалогове вікно. У даним вікні вам нужно візначіті підключеній Пристрій як мікрофона.

При підключенні Бездротовий навушників з мікрофоном подібні маніпуляції Виконувати необов'язково.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: