» »

Як відновіті батарею телефонуБагатая знайомиться Ситуація, коли за рік-Півтора КОРИСТУВАННЯ мобільним телефоном, заряду его батареї вістачає на все більш Короткі Терміни. Це відбувається через ті, что вікорістовувані в акумулятори матеріали розраховані на роботу ПРОТЯГ Певного годині.

Як відновіті батарею телефону
Вам Знадоби
  • Акумулятор телефону, джерело живлення з регулювання сили Струму, напруги и індікаторамі, реостат.

Є кілька способів Відновлення батареї телефону. Найдоступнішій з них - «лікування» батареї помощью Підвищення напряженія.Для цього підключіть вольтметр и НАВАНТАЖЕННЯ паралельно акумулятори и розряда его до 1 В. При цьом уважности контролюйте напругу, що не винне буті Падіння нижчих 0,9 В. Періодічно контролюйте температуру - вона НЕ винна піднятіся Вище 50 градусів, ЯКЩО ж це сталося, вімкніть НАВАНТАЖЕННЯ, поки батарея нічого охолоне до кімнатної температури. Далі, после розрядкі до потрібного значення, а дочекайся нормалізації процесів в елементі. Це позику пріблізно 10-15 хвилин.

Підключіть амперметр послідовно до акумулятора телефону, а вольтметр и джерело живлення - паралельно, один контакт до полюса батареї, Інший - до вільного контакту встановленного амперметра. После цього щільно закріпіть на акумуляторі термодатчик або термореле. Для точнішіх показань можете скористати термопастой. Встановіть регулятор напруги підключеного джерела живлення на мінімальну напругу и почніть плавно підніматі напругу, щоб сила Струму на пріладі досягла Значення десятої Частини повної Ємності акумулятора. Наприклад, для батареї ємністю 1200 мА максимального значення буде Сила Струму 120 мА.

У міру зниженя сили Струму, поступово підвіщуйте напругу. Спочатку один раз на 5 хвилин, после години - щогодіні. После Досягнення напруги 1.5 В, пріпініть его Підвищення и заліште акумулятор на зарядці. После того як Сила Струму знизитися практично до нуля (пріблізно через 4-6 годин), відключіть зарядку и Почекаев 20-25 хвилин, поки ВСІ Процеси в батареї нормалізуються. После цього Повністю зарядіть батарею. Для Досягнення хороших результатів звітність, провести Цю операцію 2-3 рази.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: