» »

Як відновіті літієвій акумуляторЛітієві акумулятори вважаються інтелектуальнімі, смороду Забезпечують вбудований контролером. Літій - найбільш активний метал, тому батареї Прокуратура: компактність и ємнімі. Смороду вміщують у Собі в 1,5-2 рази больше ЕНЕРГІЇ, чем нікелеві. Альо у цієї Особливості є й зворотнього БІК. Відновіті акумулятори практично Неможливо. Легше Зберегти їх в робочому стані.

Як відновіті літієвій акумулятор
Вам Знадоби
  • Зарядний пристрій для літієвіх акумуляторів, дротов з ЕЛЕКТРИЧНА виделкою.

Дотримуйтесь правил ЕКСПЛУАТАЦІЇ. Чи не доводьте акумулятор до мінімального заряду. Цім літієві акумулятори відрізняються від нікелевіх, Яким таке становище даже корисностей и дозволяє в Деяк випадка відновіті Первін Ємність. Інтелектуальні батареї повінні буті весь годину зарядженості, а ЯКЩО їм трап Повністю розрядітіся, підключіть їх до мережі якомога швідше.

Використовуются НЕ Тільки зарядний пристрій, альо и USB для регулярної підзарядкі акумулятора. Літієвім батареям часткові и часті Підключення до Джерела струму НЕ нашкодять, а продовжать Термін его служби.

Если заряд наближається до мінімального, а СПЕЦІАЛЬНОГО пристрою под рукою немає, підключіть ваш мобільний Пристрій з літієвім акумулятором до включення комп'ютера помощью USB-кабелю. Если батарея Повністю розряда, то такий способ НЕ поможет.

Унікал роботи на морозі. Літієві акумулятори псуються від таких умов. Кілька хвилин смороду Цілком вітрімають, альо захоплюватіся НЕ Варто. Зберігайте апарати з такими акумулятори у внутрішніх Кишеня верхнього одягу.

Не допускайте перегріву Повністю зарядженості акумулятора. Ступінь заряду поклади від навколішньої температури. І ЯКЩО на морозі вона Швидко падає, то при підвіщеніх температурах - зростає. Зокрема, в жарких пріміщеннях треба унікат всякого виду кожухів для прістроїв з літієвімі акумулятори. При загрозі перегріву НЕ підключайте зарядний пристрій до мережі, попрацюйте в автономному режімі.

Майте змінні акумулятори и зберігайте їх зарядженості окремо. Оптимальна ступінь заповнювання батареї для трівалого зберігання - 50 відсотків. У такому вігляді Справний Пристрій может спокійно лежать до півроку.

Підключіть зарядний пристрій, ЯКЩО акумулятор НЕ подає ознакой життя. І заліште в спокої на хвилин 15. Если за цею годину не Почаїв зарядка, то відновіті батарею, швідше за все, що не вдастся.

Спробуйте Останній засіб, ЯКЩО управління батареї НЕ реагує на зарядку. Зніміть плівку з акумулятора, пріберіть пластмасової рамку и прікріпіть дротов згідно полярності безпосередно до клем, что Прокуратура: з батареї. Почніть заряджатися. Можливо, через 5-10 хвилин акумулятор відновіться. Поверніть его колішній вигляд, вставте в апарат и продовжіть зарядку звічайній чином.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: