» »

Як відновіті мертвий телефонПевні мобільні телефони, Які НЕ Працюють в результаті збою мікропрограмі, могут буті з успіхом відновлені. Для цього звітність, заново прошити Пристрій, вікорістовуючі вірний алгоритм Дій.

Як відновіті мертвий телефон
Вам Знадоби
  • - Phoenix;
  • - USB-кабель.

Для прошивки мобільніх телефонов ФІРМИ Nokia використовуются програму Phoenix. Вона дозволяє працювати з режимом Dead Mode, Який необхідній для оновлення прошивки телефону без включення пристрою.

Встановіть Вказаною додаток. Вітягніть з мобільного телефону sim-карту. Війміть додаткові накопічувачі, ЯКЩО смороду Використовують в апараті. Відкрійте на комп'ютері диспетчер прістроїв.

Виконано з'єднання мобільного телефону з персональним комп'ютером, вікорістовуючі підходящій USB-кабель. Натісніть кнопку включення мобільного пристрою и утрима ее 2 секунди. Дану процедуру повторіть 3-4 рази з інтервалом в 15 секунд.

Дочекайся Завершення автоматічної установки драйверів. Підключіть зарядний пристрій до мобільного телефону и Почекаев, поки рівень заряду АКБ досягнено 50% (можна больше).

Підготуйте файл-прошивку для мобільного телефону. Для качану використовуются ту версию, яка вікорістовувалася у влаштуванні у момент его покупки.

Запустіть програму Phoenix. У першій терміні вкажіть режим No Connection. Перейдіть в меню File и натісніть кнопку Open Product. У запропонованому додатком списку знайдіть и віділіть модель вашого мобільного пристрою. Натісніть кнопку Ok.

Відкрійте вкладку Flashing и віберіть опцію Firmware Update. Натісніть кнопку Browse, розташовану в графі Product Code. Віберіть код продукту, что містіть у назві сегменти Cyrillic або RU. Це звітність, для установки російськомовної мікропрограмі.

Натісніть кнопку Ok. Активами опцію Dead phone USB flashing, поставивши галочку навпроти однойменного пункту. Тепер натісніть кнопку Refurbish.

Зачекайте, поки завершитися перший етап установки мікропрограмі. После появи ПОВІДОМЛЕННЯ з фразою Press the phone's power button натісніть кнопку включення телефону и утрима 2-3 секунди. Если ві все Зробили вірно, через Деяк годину завершитися оновлення прошивки, а телефон автоматично включитися.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: