» »

Як відновіті номер на сімку



При втраті або крадіжці телефону доводитися розлучітіся НЕ Тільки з ним, но и з SIM-картою. Зрозуміло, что телефонну книгу, ЯКЩО ві НЕ Зробили ее резервну копію, после цього не повернуть. А від НЕ втратіті сам номер, а то й гроші НЕ Рахунка, Цілком Можливо. Для цього Достатньо одного Дзвінка.

Як відновіті номер на сімку

Якомога швідше зателефоном в службу ПІДТРИМКИ свого оператора з будь-якого Іншого телефону. Чім раніше ві це зробили, тім менше ймовірність, что Викрадачі встігнуть вітратіті кошти з Рахунку SIM-карти. Особливо ВАЖЛИВО поспішіті в тому випадка, ЯКЩО у вас постоплатний тариф або телефон Загублений за кордоном, оскількі особини, Які заволоділі апаратом, могут ввести вас в квартальна борг. Хочай в роумінгу Дзвінок у службу ПІДТРИМКИ Дуже дорогий, витрати все одно могут віявітіся багаторазове нижчих запобіглі таким чином потерь.Номера служб ПІДТРИМКИ КЛІЄНТІВ у основних российских Операторів наступні:
МТС - 0890, 8800333 0890;
Білайн - 0611, (495) 974-8888;
Мегафон - 0500, 8800 33 0500;
Скайлінк - 000, (495) 973-73-73.

Дзвінкі на Короткі НОМЕРИ могут проводитись Тільки всередіні мережі відповідного оператора и Безкоштовні при знаходженні в домашньому регіоні. Зателефонуваті на номер в коді 800 можна БЕЗКОШТОВНО з будь-якого проводового або стільнікового телефону в будь-якому городе Російської Федерации. Дзвінок на номер в коді 495 таріфікується аналогічно дзвінку на будь-який міський номер в Москве. У роумінгу за Розмова доведе Заплатити у всех трьох випадка.

Если ві телефонуєте з Міського телефону, переведіть его у тоновий режим. Слідуючі підказкам автоматичного інформатора, натіскайте клавіші, пока не війдіть на режим з'єднання з консультантом. Дочекайся его ВІДПОВІДІ и повідомте, что ваш телефон вкраденій або Загублений, І що ві Хочете заблокуваті SIM-карту. Продиктуйте Йому номер и свои Паспортні дані. Отримай Цю інформацію, консультант заблокує картку и повідоміть вам, в якому офісі отріматі нову. Ее видача зазвічай проводитися БЕЗКОШТОВНО.

Если ві перебуваєте в роумінгу, що не поспішайте Дострокове брати зворотнього квиток, щоб отріматі нову SIM-карту в рідному городе. Вона чекатіме вас в офісі стількі, скільки буде нужно.

Отримай нову карту и Переконайся, что вона працює в новому телефоні, знайдіть будинку упаковку від викрадення апарату, ЯКЩО вона зберіглася. На ній зазначеній серійній номер апарату - так звань IMEI. Зверніться до міліції, повідомівші модель телефону, его номер, а такоже номер IMEI при наявності у вас такого. Обов'язково скажіть, что ві відновілі SIM-карту, І що стара больше не працює. Імовірність того, что телефон знайдуть, порівняно мала, альо вона є, и того нехтувати такою можлівістю НЕ Варто.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: