» »

Як відновіті втрачений номерЯк відновіті втрачений номер. Іноді Трапляється так, что SIM-карта з Улюблений номером телефону втрачено. Однак на сьогоднішній день все стільнікові оператори Надаються таку послугу як: Відновлення втраченого номера телефону. Так что НЕ Варто впадаті у Відчай, Аджея відновіті SIM-карту можна даже НЕ віходячі з дому.

Як відновіті втрачений номер

Відновлення SIM-карти через інтернет. Звітність, заповнити заяву про заміну SIM-карти на Офіційному сайті | Статистика Компанії стільнікового оператора. Далі звітність, уважности перевіріті правільність и точність ІНФОРМАЦІЇ, якові ві ввели. Если помітілі будь-яку помилка, натісніть кнопку «Изменить». Если все правильно, то натісніть «Підтвердіті замовлення». После підтвердження вам буде присвоєно Унікальний номер замовлення. Наступний кроком буде підтвердження замовлення з співробітніком Компанії стільнікового зв'язку. ВІН зв'яжеться з вами по телефону або електронною поштою. Так само, будут обговорені умови доставки SIM-карти. После всех проведення формальної и оформлення замовлення, вам залішається Тільки чекати доставки Нової SIM-карти з вашим колішнім номером телефону. Як правило, доставка здійснюється ПРОТЯГ трьох робочих днів з моменту оформлення замовлення.

Другий вариант Вирішення проблеми - звернута особисто в офіс Компанії стільнікового оператора. Вам нужно просто прийти в будь-який офіс Компанії вашого стільнікового оператора и заповнити заяву На заміну SIM-карти. При Собі звітність, мати паспорт. Если ві Втратили SIM-карту зовсім недавно, и ваш номер не заблокованості, то нова SIM-карта буде видана відразу ж. Если ж ві НЕ корістуваліся SIM-картою больше півроку, то вона блокується. У цьом випадка доведе чекати три-чотири Дні з моменту оформлення заявки.

Если у вас немає возможности особисто пріїхаті в офіс Компанії або відновіті SIM-карту через інтернет, то за вас це может сделать хтось Із родічів. Для цього Необхідна підпісана вами Довіреність. Пише вона у вільній ФОРМІ, від руки. Если при підключенні SIM-карти абонент вікорістовував кодове слово, то для того, щоб доручення булу прийнятя до РОЗГЛЯДУ, нужно буде повідоміті его співробітніку Компанії вашого стільнікового оператора.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: