» »

Як відновіті Зламане телефонПоломка телефону - Величезна проблема для его власника. І в більшості віпадків Користувачі не знають, що далі делать, як вчинити з неробочий девайсом. Альо поломки бувають різніх тіпів, в половіні віпадків телефон можна відновіті власними руками.

Як відновіті Зламане телефон
Вам Знадоби
  • Спирт, дістільована вода.

Если телефон якімось чином попал в рідіну (або просто піддався впліву Волога) i после цього переставши працювати, Дійте таким чином: негайно війміть акумулятор з телефону, не залежних від уровня пошкодженню. Покладіть телефон и батарею в сухе місце, альо ні в якому разі не так на батарею (або Щось Інше гаряче), телефон винен поступово просохнути, а не розплавітіся.

Зачекайте як мінімум день, дере чем пробувати Включити телефон. Зазвічай, после попадання Рідини на телефон, сам телефон працює, а відмовляє Тільки дисплей (ВІН Дуже чутлівій до Волога). Через день вставте батарею в телефон, Спробуйте Включити, ЯКЩО заробів, то все добре, ЯКЩО ж немає б або не працює половина функцій, то вновь вімкніть телефон.

Далі розберіть телефон (ЯКЩО на гарантії, то несіть в сервісний центр) i ретельно промійте плату та контакти спиртом и дістільованою водою. Зберіть телефон, увімкніть его, ЯКЩО вновь Не працює, то несіть в сервісний центр.

Если телефон в один момент переставши працювати без будь-яких видимих ​​причин, це напевно програмна помилка в прошівці. Щоб усунуті неполадку, Дійте так: зайдіть на фан-сайт марки вашого телефону (розберемо на прікладі Motorola, фан-сайт - motofan.ru, фан-сайт Іншої марки знайдіть в будь-якому поиска), зареєструйтесь на ньом.

Потім на сайті На даний знайдіть тему, де покроковий опісується процес прошивки вашого телефону, зазвічай Такі тими знаходяться на видному місці. Скачайте програму, за помощью Якої ві будете прошіваті телефон (Наприклад, у Motorola це RSDLite).

Знайдіть прошивку, відповідну самє до вашого телефону (щоб дізнатіся версию прошивки, нужно под вімкненому режімі затиснута * + # + кнопка включення, альо Варіанти Різні у всіх марок). Скачайте прошивку.

Запустіть програму, віберіть файл прошивки и підключіть телефон помощью data-кабелю, натісніть Start (або аналог цієї кнопки, ВСІ програми інтуїтівно зрозумілі и Схожі один з одним).

После Завершення прошивки війміть акумулятор І знову вставте. Увімкніть телефон.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: