» »

Як відновіті втопленного телефонЕсли стільніковій телефон впавши у воду, не поспішайте залішаті его там и бігті за новим. Если терміново Вжити ЗАХОДІВ щодо его відновленню, Можливо, ВІН ще пропрацює без збоїв Багато років.

Як відновіті втопленного телефон

Зніміть з апарату кришку и від'єднайте Акумуляторна батарею. После цього війміть з нього SIM-карту и карту пам'яті. Покладіть їх сушить при кімнатній температурі, у жодних разі НЕ намагайтеся пріскоріті процес помощью фена або радіатора опалення. Если телефон впавши у воду во время зарядки (Наприклад, его упустили в кімнатний акваріум), спочатку від'єднайте зарядний пристрій від мережі, и позбав потім діставайте апарат з води. Если впавши у воду апарат БУВ підключеній до комп'ютера, перед его витягом з води відключіть кабель від комп'ютера.

Купуйте Спеціальний набор вікруток для розбирання стільніковіх телефонов. Звічайні викрутки годящимся - смороду позбав зіпсують шліці, и розібраті апарат стане Дуже Важко. Далі все залежиться від форм-фактора мобільніка. Если це моноблок, розбирання его НЕ вімагає особливая пояснень. Если ж перед вами слайдер або розкладачка, обов'язково знайдіть в інтернеті детального и ілюстровану інструкцію з розбирання апарату самє цієї МОДЕЛІ.

Если телефон побував у солоній воде, промійте ВСІ йо деталі крім дисплея и акумулятора дістільованою водою. Для апарату, Який втопили в прісній воде, цею етап можна Пропустити. Потім помістіть ВСІ деталі, такоже крім дисплея и акумулятора, в чистий спирт (горілка не годитися) i протрімаєте там кілька годин. Діставші їх Зі спирту, дайте їм висохти, на что будут Потрібні добу. Тут такоже НЕ допускається! Застосування фена та других нагрівальніх пріладів.

Зберіть телефон у зворотню порядку, встановіть в нього SIM-карту, карту пам'яті и акумулятор. Если вода булу Солон, Останній бажано замініті. Увімкніть апарат и перевірте его роботу. ПРОТЯГ Наступний місяця КОРИСТУВАННЯ мобільніком ві точно дізнаєтеся, чи ставши ВІН працювати Зі збоямі, або ж Якість его РОБОТИ НЕ змінілося.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: