» »

Як вдома заправіті картриджКолі чорнило в струменевим прінтері закінчуються, доводитися міняті картридж або віддаваті его для заправки в спеціалізовану організацію. Альо Це не всегда ЗРУЧНИЙ, та й коштує новий картридж або професійна его заправка й достатньо дорого. У Деяк випадка ві можете заправіті картридж будинку. После Такої процедури принтер служітіме ще довгий годину без заміні картриджа.

Як вдома заправіті картридж
Вам Знадоби
  • - шприц;
  • - чорнило;
  • - Серветка або ганчірочка;
  • - вата;
  • - Газетний папір;
  • - скотч;
  • - ножиці;
  • - захисні рукавички.

Підготуйте ВСІ необхідні для заправки картриджа матеріали та інструменти. Купуючі чорнило, Переконайся, что смороду підходять Для Вашої МОДЕЛІ принтера. Если ві заправляєте одночасно чорний и кольоровий картридж, вам Знадоби кілька шпріців. На місці, де буде проводитись заправка, укладіть два-три шари газетного паперу, щоб НЕ забрудніті стіл або іншу поверхню.

Акуратно відокремте Використання картридж від принтера и покладіть его на стіл. Чи не торкає робочої поверхні картриджа. Всі роботи рекомендується Виконувати в гумових рукавичках, что дозволити вберегти руки від ЗАБРУДНЕННЯ.

Наберіть в шприц Достатньо кількість чорнила з Ємності и прієднайте голка. Зніміть з картриджа наклейку, под Якою ві побачим кілька отворів. Вставте голка шприца по черзі в КОЖЕН отвір, вводячі необхідну кількість чорнила. Робоча Ємність картриджа зазвічай вказується на его упаковці або в інструкції з ЕКСПЛУАТАЦІЇ струменевим принтера.

Колі чорнило будут введені в картридж, ретельно протріть его чистою ганчіркою або серветки. Чи не слід протіраті сопла картриджа або даже доторкатіся до них. Поверх отворів приклейте відповідній за розміром шматочок скотчу, а на нього накладіть наклейку, зняти на качану роботи.

Встановіть заправлений картридж на свое місце в прінтері и перевірте Пристрій в работе. Если при друку чорнило Прокуратура: через сопла Дуже рясно, від'єднайте картридж и покладіть его РОБОЧЕГО Частинами вниз на кілька шарів газетного паперу або ганчірку. Дочекайся, поки надлишки чорнила стечуть.

Если ві одночасно заправляєте и кольоровий картридж, виконан з ним аналогічну процедуру. Відмінність буде позбав в тому, что в даним випадка вам Знадоби набраті в три окрем шприца Різні за Кольорах чорнило. Під наклейкою кольорового картриджа знаходяться відчини, помічені ПЄВНЄВ Кольорах, прізначені для різніх чорнила.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: