» »

Як заблокуваті номер мтсНепріємностей НЕ всегда вдається унікнуті, и ЯКЩО ві Втратили свой телефон або у вас его вкрали, перше, что звітність, сделать - це заблокуваті номер. Зроби це Вчасно, ві убезпечіте собі від можливости Шахрайство.

Як заблокуваті номер мтс

Заблокуваті номер МТС можна трьома способами: Зателефонуваті в контактний центр МТС за номером 8800333 08 90 або +7 495 766 01 66. Це Найшвидший способ заблокуваті номер. У разі ВТРАТИ телефону переважніше вібрато цею вариант.

Если у вас под рукою немає телефону, альо є комп'ютер и вихід в Інтернет, ві можете заблокуваті номер, зайшовші в «Інтернет-помічник» на сайті На даний МТС за адресою https://ihelper.mts.ru/selfcare. Труднощі может вінікнуті у разі, ЯКЩО ві раніше не звертали до «Інтернет-помічнику», и у вас немає пароля, для создания Якого нужно ваш мобільний телефон.

Зайдіть в найближче салон-магазин МТС, де співробітнікі Компанії заблокують ваш номер. Крім того, в салоні-магазині ві зможете БЕЗКОШТОВНО отріматі нову сім-карту з вашим старим номером и Залишки коштів на Рахунку.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: