» »

Як заблокуваті сім-карту в МТС по телефонуПереїзд, розірвання відносін, крадіжка або Втрата телефону з сім-картою МТС - неважливо, Що сталося. ВАЖЛИВО ті, что звітність, терміново заблокуваті карту и сделать це зараз ві можете Тільки по телефону. Оператор стільнікового зв'язку МТС надає таку можлівість, Незалежності від Місцезнаходження абонента.

Як заблокуваті сім-карту в МТС по телефону
Вам Знадоби
  • - телефон;
  • - паспорт.

Попросіть мобільний телефон у родічів або друзів. Дізнайтеся, Яким стільніковім оператором корістується его власник. Если це МТС, наберіть безкоштовний короткий довідковий номер 0890.

Номер 0890 Діє Тільки в мережі МТС по всій территории Російської Федерации. Такоже Дзвінок на нього можна здійсніті, будучи абонентом мережі UMC (Україна), МТС (Білорусь), UZDUNROBITA (Узбекистан). При пріїзді в одну з перерахованого країн абоненти МТС автоматично перемікаються до Даних операторам.

У разі коли мобільний телефон обслуговується іншім оператором або ві робіте Дзвінок Зі стаціонарного телефону, то наберіть номер 8800250 0890. Дзвінок безкоштовний.

Если пропажа картки або телефону застигла вас за кордоном, зателефоном за номером: +7 495 766 0166. Дана послуга надається всім абонентам МТС, Які перебувають у роумінгу, БЕЗКОШТОВНО. Зверніть уваг, что номер обов'язково повинен буті Набрань у міжнародному форматі, починаючі з +7.

Звернувши по одному Із зазначеніх Вище номерів, прослухайте необхідну інформацію. Переведіть телефон у тональний режим, наберіть озвучену роботом цифру. Дочекайся ВІДПОВІДІ оператора, скажіть про свою проблему. Вас попросять назваті Особисті дані. После необхідної перевіркі сім-карта буде успішно заблокована.

Одночасно з блокувань вкраденої сім-карти у вас є можлівість Замовити нову, альо з колішнім набором цифр. Це позбавіть від необхідності оповістіті знайомості, рідніх и колег про Іншому номері.

Майте на увазі, что нова сім-карта не містіть порожніх телефонних номерів. Тому самє годину згадаті, з ким Із знайомиться у вас найбільше загально зв'язків, и зустрітіся з ним.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: