» »

Як заблокуваті сім-карту МТСМтс заблокуваті сім карту. Если ві Втратили телефон б або не бажаєте больше користуватись тім номером, Який у вас БУВ, слід заблокуваті сім-карту. Це звітність, для того, щоб вашої сім-карт не змоглі скористати сторонні люди. У абонентів МТС в такій сітуації є 3 Варіанти Дій.

Як заблокуваті сім-карту МТС
Вам Знадоби
  • Комп'ютер з виходом в інтернет
  • Телефон, Паспортні дані

Сім-карту МТС можна заблокуваті через сервіс "Інтернет-помічник". Для входу в "Інтернет-помічник" вам звітність, зайти на сторінку https://ihelper.mts.ru/selfcare/ и ввести у відповідніх полях номер свого мобільного телефону и пароль. У лівій частіні вікна ві побачим меню. Один з розділів меню назівається "Блокування номера". Щоб Встановити пароль, звітність, на своєму мобільному телефоні набраті команду * 111 * 25 # и слідуваті вказівкам системи. Тоб в тому випадка, ЯКЩО вашої сім-карти при вас немає и ві НЕ ВСТАНОВИВ пароль для входу в "Інтернет-помічник" раніше, скористати данім сервісом НЕ вдастся.

Ві можете звернута в Контактний центр МТС. Если у вас є под рукою Інший телефон з сім-картою МТС, наберіть 0890. Если ві телефонуєте з Міського телефону або з телефону будь-якого Іншого оператора стільнікового зв'язку, наберіть 8800333 08 90. Дочекайся з'єднання з оператором, повідомте причину Блокування сім-карти и Назвіть свои Паспортні дані. Ваш номер негайно заблокують.

Третій способ заблокуваті сім-карту МТС - зайти в найближче салон зв'язку. После того, як ві пред'явіть свой паспорт, вашу сім-карту заблокують. Такоже у салоні ві можете отріматі іншу сім-карту з вашим колішнім номером, балансом и всіма услуг, Які були підключені раніше. Відновлення сім-картки БЕЗКОШТОВНО.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: