» »

Як заблокуваті телефон БілайнАбоненти Білайн, мобільний телефон якіх БУВ Загублений або вкраденій, для Запобігання Використання SIM-карти Зі Своїм номером стороннімі могут скористати услуг Блокування номера. Такоже ця Операція дозволяє Користувач тарифів з Абонентське платою заощадіті на оплаті мобільного зв'язку в тому випадка, ЯКЩО номер телефону ПРОТЯГ декількох місяців не якщо використовуват у зв'язку з відпусткою або відрядженням. Заблокуваті номер Білайн можна одним Із ЗРУЧНИЙ для вас способів.

Як заблокуваті телефон Білайн
Вам Знадоби
  • - мобільний телефон
  • - стаціонарний телефон
  • - інтернет
  • - папір
  • - ручка
  • - паспорт
  • - знаті номер ІПН та юридична адреси організації (для юридичних осіб)

Щоб заблокуваті номер Білайн, зареєстрованій на фізічну особу, наберіть з мобільного 0611 и слідуйте підказкам системи. Цею способ Підходить для тихий абонентів, Які телефонують з власного номера, что потребує блокуванні.

Такоже заблокуваті номер можна через інтернет. Для цього отрімаєте пароль до системи «Мій Білайн», что находится на сайті На даний оператора, набравши з телефону * 110 * 9 # и натіснувші клавішу «Виклик». После Отримання пароля по SMS увійдіть в особистий кабінет, вікорістовуючі номер телефону и наявний пароль. У меню системи знайдіть пункт «Блокування номера» и скорістайтеся цією услуг.

Если ваш власний телефон втрачений, то скорістайтеся стаціонарнім апаратом и зателефоном за номером 8 (495) 974-88-88 або просто зайдіть в будь-який офіс оператора. Адреси найближче пунктів Білайн можна дізнатіся на Офіційному сайті | Статистика оператора. При зверненні обов'язково повідомте причину Блокування номера. Співробітник Білайн поможет сделать необхідні Операції и розповість, як швідше відновіті колішній номер.

Если ві блокуєте номер помощью Дзвінка в контактний центр або візіту в офіс Білайн, то будьте Готові назваті свои Паспортні дані, ЯКЩО номер зареєстрованій на вас, або ІПН та юридична адреси організації, якій захи телефон. Без підтвердження цієї ІНФОРМАЦІЇ ві НЕ зможете заблокуваті номер.

У Деяк випадка вас могут попросіті Написати заяву на имя ВАТ «ВимпелКом». Для подачі заяви на Блокування номера скачайте Потрібний бланк з офіційного сайту. У заяві вкажіть серію, номер, дату и місце відачі паспорта або назва організації, ЯКЩО ві дієте від ее имени.

Обов'язково вкажіть Термін Блокування, причину для цієї Операції и номер, Який ві тимчасово НЕ будете користуватись. Потім внесіть контакти для зв'язку и завершите заяву Датою написання з вашим підпісом. Віднесіть документ в найближче офіс Білайн и дочекайся реєстрації вашої заявки співробітніком Компанії.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: