» »

Як заблокуваті телефон через інтернет



Як заблокуваті телефон через інтернет. Если ві плануєте Деяк годину не використовуват ваш номер, підключеній до тарифу з щомісячною Абонентське платою, то для економії копійчаних коштів можна тимчасово заблокуваті сім-карту. Заблокуваті номер за власним бажанням дозволяють Дзвінок в контактний центр, Візит в офіс продажів оператора або Виконання нескладних Дій в Інтернет-Помічнику. Останній способ Блокування вігідно відрізняється від других тім, что Цю повісті Цю операцію ві можете не Тільки швидше, альо и даже знаходячісь за кордоном.

Як заблокуваті телефон через інтернет
Вам Знадоби
  • - мобільний телефон
  • - інтернет

Для Отримання возможности управління услуг мобільного зв'язку через інтернет спочатку зайдіть на сайт вашого оператора и знайдіть Спеціальний сервіс, что дозволяє управляти услуг через інтернет. МТС цею сервіс назіває «Інтернет-Помічник», Білайн - «Мій Білайн», Мегафон - «Сервіс-Гід».

Щоб отріматі доступ до СЕРВіСУ Пригото свой стільніковій телефон. Виконано нескладних команду Зі свого мобільного або зателефоном на Потрібний номер для встановлення пароля для входу в особистий кабінет.

Если ві абонент МТС, то наберіть на телефоні * 111 * 25 # и натісніть клавішу «Виклик» або зателефоном за безкоштовна номером 1115. Встановіть пароль, что Складається з 4-7 цифр.

У оператора Білайн отріматі пароль до особіст профілем наберіть з мобільного команда * 110 * 9 # и натісніть «Виклик». Через кілька секунд відкрійте Прийшла SMS-повідомлення з паролем.

Если ваш номер обслуговує Мегафон, то введіть з телефону команду * 105 * 00 # и натісніть кнопку «Виклик». Потім відкрійте ПОВІДОМЛЕННЯ, в якому буде містітіся пароль для входу в особистий кабінет.

Для входу в інтернет-сервіс в полі «Логін» напишіть 10-значний номер вашого телефону. У полі "Пароль" введіть встановленного вами число або символи з SMS-повідомлення.

Виконано вхід в особистий кабінет, в меню віберіть пункт «Блокування номера». У Переліку тіпів блокувань віберіть добровільну Блокування и заблок номер, слідуючі підказкам системи.

Ваш номер буде блокованій до тихий ПІР, поки ві его НЕ розблоковуєте. Альо Врахуй, что КОЖЕН оператор встановлює свой Термін максимального бездіяльності номера.

После Закінчення цього терміну заблокованості номер может буті передані у КОРИСТУВАННЯ іншій особі. Тому перед блокувань обов'язково ознайомтеся з положеннями про Терміни ее Дії, Які можна найти на сайті На даний потрібного Постачальника стільнікового зв'язку.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: