» »

Як зайти в налаштування роутера?І вдома, и в офісі - там, де могут буті встановлені два и больше комп'ютера, можна організуваті одночасне їх Підключення до інтернету. Роутер для цього й призначеня. Щоб зайти в налаштування роутера, нужно Виконати певні Дії.

Як зайти в налаштування роутера?
Вам Знадоби
  • Комп'ютер
  • Роутер
  • Інтернет браузер
  • Клавіатура

Як зайти в налаштування роутера?
Зайти в налаштування роутера можна помощью браузера, встановленного на Вашому комп'ютері. При цьом роутер винен буті з'єднаній з комп'ютером через мережевий кабель.

Як зайти в налаштування роутера?
У адресного рядку ввести ip вашого роутера, Який Вказаною в додається до нього інструкції. Як правило у всех віробніків роутерів ЦІ адреси однакові. Наприклад: 192.168.0.1; 192.168.1.1; 192.168.1.253.

Як зайти в налаштування роутера?
Далі нужно ввести логін и пароль. Если ві НЕ мінялі ЦІ параметрів, то смороду у всех віробніків пріблізно Такі: login - admin, password - admin; login - admin, password - Залишити порожнім; login - Admin (з Великої літері), password - Залишити порожнім. У Деяк моделях могут буті Інші дані. Смороду повінні буті зазначені в інструкції до роутера. Если логін и пароль вірні, ві попал на головну сторінку роутера, де віробляються ВСІ основні настройки.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: