» »

Як замініті конденсатори на матерінській платіЕсли ваш комп'ютер підключеній до електромережі безпосередно, без Використання блоку безперебійного живлення, то нерідкі сітуації, при якіх на матерінській платі Прокуратура: з ладу електролітічні конденсатори ланцюгів живлення. Діагностуваті несправність можна по роздутім верхніх торцях. Провести заміну конденсаторів за відсутності паяльної СТАНЦІЇ Дуже складно, так як плата багатошарова и перегрів загрожує ВТРАТИ всієї матерінської плати. Як бути в такому випадка?

Як замініті конденсатори на матерінській платі
Вам Знадоби
  • Паяльник з тонким жалом
  • Кусачки-бокорізі
  • Швейна голка

Відаляємо роздуліся конденсатори з матерінської плати, Попередньо розрізавші їх бокорезами на Частини.

Акуратно Віпаюємо и відаляємо шкірного ногу зіпсованої деталі окремо.

Беремо швейну голка и акуратно колупаємо застигли в металізованіх відчинять припой, щоб звільніті відчини для установки нового конденсатора. За рахунок своєї м'якості, припой легко поступається залізу голки.

Пройдіться нога чи ні в звільнілося отвір, можна заміряті віпаяною ногою від старого конденсатора, Попередньо знявші з неї Залишки приспіваю.

Звільнівші таким чином від приспіваю ВСІ відчини, вставляємо Нові конденсатори и пріпаюємо їх на місце. Материнська плата відремонтована.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: