» »

Як замініті на телефоні сенсорний екранЕсли Всього кілька років тому Пристрій з сенсорним екранах Було в Дівіну, то зараз таке є практично у кожного. Альо Яким бі НЕ БУВ прогрес розробки СУЧАСНИХ Електрон прістроїв, и Яким бі якістю смороду НЕ володілі, від всілякіх поломок ніщо НЕ застрахованості.

Як замініті на телефоні сенсорний екран
Вам Знадоби
  • Набір вікруток (T4, T5, T6 и т.д.), тонка дерев'яна або прогумована паличка, новий сенсорний екран.

Если з яких причин сенсорний екран вашого «девайса» вімагає заміні, спочатку з'ясуйте точну модель як самого пристрою, так и екранах. Хочай зараз и можна купити будь-яку запчастини до певної РЕЧІ, альо все ж перестрахуйтеся, щоб НЕ помілітіся.

Точна модель вашого пристрою (телефону, планшета або ін) вказано у технічному паспорті, подівіться его (в нагоді надалі при замовленні або купівлі деталей для ремонту).

Знайдіть повну інструкцію з розбирання вашого «девайса». Така інструкція может знаходітіся в тому ж технічному паспорті, альо ЯКЩО ее там немає, знайдіть такий посібник з розбирання в інтернеті (краще, ЯКЩО це буде відеоінструкція).

Підберіть Потрібні викрутки и прістосування для розбирання (практично ВСІ ФІРМИ-виробником кріплять Частини своих прістроїв на Різні болти). Відкрутіть ВСІ болти и зніміть ВСІ частині, что перешкоджають від'єднанню екрана.

Колі дійдете до екранах, подівіться Точний код. Зазвічай ВІН Вказаною на Нижній его частіні.

Придбай ЗРУЧНИЙ вам способом точно такий же екран (краще, ЯКЩО ві принесете в магазин старий дисплей). Если ж вам не вдастся найти точно такий же екран на місці проживання, то зробіть замовлення через інтернет (ЯКЩО впоратися не термінова, то краще Замовити за кордону, Наприклад, з eBay, Вийди довше, альо Дешевше).

Купивши новий дисплей, зніміть старий, Який кріпіться до головній платі за помощью шлейфу. Будьте акуратні, шлейф Дуже тонкий, так что від'єднав ее без різкіх рухів неострой Палички (ЯКЩО товщина пальців дозволяє Виконати це, то можна и пальцем).

Так само акуратно підключіть новий екран, вставивши шлейф в паз на платі.

Зберіть Пристрій, слідуючі зворотнього порядку розбирання. Щільно (альо НЕ з усією сили) прикрутите болтики. Увімкніть Пристрій, щоб упевнити в его працездатності.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: