» »

Як замініті тачскрінЯк замініті тачскрін. Сучасний екран Складається з двох частин: тачскрина и розташованої за ним матріці. Тачскрін являє собою верхню Частину екранах, что Складається з сенсорної плівкі и скла. Сенсорна плівка Дуже чутліва до механічніх Пошкодження, тому робота з нею вімагає підвіщеної обережності, питань комерційної торгівлі знань и Деяк досвіду.

Як замініті тачскрін
Вам Знадоби
  • припой, флюс, паяльник з температурними стабілізацією, тонкий чем або лезо

Будьте гранично обережні Вже на етапі Відкриття упаковки з тачскріном. Візначтеся, Який у вас тип з'єднання тачскрина з матрицею. Є один тип, коли шлейф тачскрина припаянности до зворотної Сторони матріці. У іншому тіпі дисплея не вікорістовується пайка. Заміна тачскрина на екрані іншого типу набагато простіше.

Вставте в КОЖЕН роз'єм плати шлейф тачскрина и шлейф вашої матріці. Перевірте, щоб, шлейфи увійшлі до упору и надійно закріплені.

Если ваш екран з пріпаяної платою, то візьміть паяльник, відпаяті старий тачскрін з внутрішньої Сторони екранах. Слідкуйте за температурою паяльника, щоб занадто гарячим жалом НЕ пошкодіті матрицю.
Увага! Тримайте відносно низька температуру в безпосередній точці Нової пайки з тієї ж причини.

Візьміть чем з тонким лезом, Обережно зріжте тачскрін Зі склом з матріці. Проводите операцію Дуже Обережно, щоб НЕ зачепіті кристали матріці. Дослідіть ваш екран, буті може, тачскрін пріклеєній в місці металевої рамки, яка одягне на матрицю. Тоді спочатку зніміть рамку.

Відаліть пластикову плівку, яка мається на звороті тачскрина и закриває склеювальній куля и скло. Зазвічай виробник віпускає склеювальній куля чорного або білого кольору. Помістіть новий тачскрін на місце.

Если ваш екран НЕ має пайки, то пропустіть Наступний дію. У Іншому випадка вам слід пріпаяті шлейф тачскрина до матріці. Знову уважности стежте, щоб НЕ перегріті матрицю, тім самим, не пошкодіті ее под впливим вісокої температури.

Тепер переходите до встановлення екранах в КПК. Перевірте, щоб роз'єм увійшов до упору. Гранично Обережно поставте до шлейфу, ТОМУ ЩО ВІН часто рветься при самостійній заміні тачскрина. Не забудьте ВИДАЛИТИ захисно плівку.

Если настройка екранах НЕ віконується, значити тачскрін несправностей. Перший вариант - обміняти его у місці придбання. Другий вариант - передайте КПК в сервісний центр. Увага! Если ві вірішілі обміняти тачскрін, то перевірте, щоб ВСІ захисні плівкі були на своих місцях!

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: