» »

Як замініті екран на PSPPSP є однією з самих популярних ігрових консолей. У разі Пошкодження ее дисплея ві зможете замініті его и своими руками, ЯКЩО Термін гарантійного обслуговування Вже завершень. Для цього вам Знадоби новий екран.

Як замініті екран на PSP
Вам Знадоби
  • - PSP;
  • - новий екран;
  • - хрестоподібна викрутка.

Візначте, чі Дійсно Необхідна заміна екранах консолі. Основними ознакой его несправності могут буті наступні: плями різніх кольорів, некоректно відображення ІНФОРМАЦІЇ на екрані, відсутність будь-якого зображення на дисплеї, тріщіні. Такоже на дисплеї может буті відображена Тільки частина ІНФОРМАЦІЇ и найчастіше на екрані видно тріщіні, а такоже простежується розтікання рідкіх кристалах в момент включення приставки.

Врахуй, что є три модіфікації PSP, у якіх існують Відмінності в екранах. Звертайте уваг при самостійній заміні екранах PSP, что приставка є й достатньо кріхкім прістроєм. По-перше, це «товстушка» або PSP fat, перша модель консолі. Потім - PSP Slim, вона являє собою ігрову приставку двохтісячніх Серії. І остання модель, что з'явилася буквально недавно - PSP 3000. Тому при прідбанні нового дисплея На заміну уточніть свою модель консолі. У сервісному центрі ця процедура позику около двадцяти хвилин, а ее ВАРТІСТЬ поклади від МОДЕЛІ та варіюється від 1500 до 2500 рублей.

Розберіть приставку, для цього скорістайтеся хрестоподібної викрутки, відгвінтіте бічній болтик, что утрімує передню панель. Переверніть консоль и вітягніть акумулятор, зніміть наклейку, відкрутіть два болта. Потім відкрутіть болти праворуч, зніміть передню панель.

Вімкніть и зніміть плату з переднімі кнопками (металеву планку Зі шлейфом). Потім вітягніть дисплей помощью ножа або викрутки. Вімкніть шлейф дисплея від матерінської плати. Виконую це гранично акуратно, щоб НЕ пошкодіті роз'єми.

Підніміть вгору верхню планку роз'єму широкого шлейфу, таким чином, як це віглядає на малюнку. Потім підніміть аналогічно верхню планку роз'єму Іншого шлейфу, вужчий, відповідального за підсвічування. Далі візьміть новий екран, виконан ВСІ опісані Операції у зворотню порядку.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: