» »

Як заправіті картридж ксероксаКартриджі типу Xerox 3117 або Xerox 3122 Використовують в невеликих принтерах марок Xerox и Samsung. Смороду НЕ відрізняються значний ємністю и при великих навантаженості Швидко закінчуються, тому питання про їх заправці є актуальним.

Як заправіті картридж ксерокса

Для того щоб заправіті картридж Xerox 3117 або Xerox 3122 розділіть его на Дві половини. Для цього помістіть картридж на столі таким же чином, як ВІН встановлюється в принтер, тоб світлочутлівім барабаном від вас. Відкрутіть помощью хрестової викрутки два гвинти, что з'єднують верхню и нижню половину картриджа. Смороду розташовані на его Верхній частіні.

Роз'єднаєте Дві половини картриджа помощью Зсув Верхній частіні. Посуньте верхню кришку спочатку Трохи вниз, потім від себе. Для того щоб дістатіся до кришки бункера з тонером, зніміть праву бокову Частину картриджа, потягнувші ее вбік. Если бічна частина занадто щільно сидить на своєму Посадкова місці, скорістайтеся шліцьовій викрутки и акуратно подденьте ее.

За помощью плоскогубців війміть кришку бункера з тонером. Для заправки картриджа вам Знадоби пріблізно 60 грам тонера Xerox P8E або Samsung ML-1210. Підготуйте тонер до засіпання. Для цього Ємність, в якій зберігається тонер, звітність, ретельно струснути. Засіпте тонер всередину бункера помощью воронки. Закрійте кришку. Если при вітяганні вона булу пошкоджена або сидить нещільно, підкладіть под неї шматок ущільнюючого матеріалу. Це запобіжіть вісіпання тонера в процесі роботи.

Зніміть Чистячий лезо, відкрутівші два гвинти хрестової викрутки. Протріть его від залишків тонера безворсовой серветки. Проведіть необхідну очистку. Для цього ретельно вітрусіть вміст бункера з відпрацьованім тонером в корзину. Зніміть зарядний вал и протріть его серветки. Таку ж операцію зробіть з дозуючім лезом.

Встановіть назад Чистячий, дозуюче леза. Вставте зарядний вал в кріплення, Попередньо завдан на них невелика кількість струмопровідної мастила. Поставте на місце бічну Частину картриджа и з'єднайте Дві половини между собою. Прикрутите назад Кріпильні гвинти.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: