» »

Як заправіті кольоровий лазерний принтерІноді Трапляється так, Що потрібно терміново Роздрукувати небудь материал, а в прінтері закінчівся тонер та сервісні служби в цею годину доби закріті. Если у вас є в запасі тонер, ві можете спробуваті самостійно заправіті Пристрій. Тільки пам'ятайте, то багато й достатньо тонка робота и будь-яка помилка может прізвесті до поломки пристрою.

Як заправіті кольоровий лазерний принтер

Перевірте, что кольоровий лазерний принтер Не працює самє через ті, что закінчівся тонер. Для цього надрукуйте ще один лист. Про необхідність заправіті картридж буде свідчіті вертикальна смуга по центру. Такоже деякі Сучасні принтери володіють спеціальнім чіпом, Який завчасно попереджає про Закінчення тонера. Ця функція всегда дозволити вам Вчасно реагуваті и НЕ потрапляті в складні сітуації з необхідністю Проводити самостійну заправку.

Пригото поверхню, на якій будете заправляті кольоровий лазерний принтер. Бажано стіл Накритий Паперове серветки або непотрібнім рушником. Заправка тонер-картриджа - й достатньо мазка процес, особливо для новачків, тому звітність, убезпечити себе и мебель від появи плям.

Одягніть на руки медичні рукавички, так як тонер доладно буде відміті з шкірі. Складанний ВСІ деталі принтера и картриджа, Які звітність, буде від'єднуваті во время заправки, в окрему Ємність, щоб НЕ втратіті.

Зніміть засувки, яка утрімує картридж принтера, акуратно его вітягніть и покладіть на заздалегідь підготовлену поверхню. Огляньте Пристрій и знайдіть Кріпильні елєменти. Поставте картридж перпендикулярно столу и вставте у Стальовій кріплення викрутки.

Вдарте різко, альо НЕ Дуже сильно, по ручці викрутки, щоб кріплення вібілося всередину. Аналогічну операцію виконан з Іншого боку. У результаті Даних операцій картридж розкріється на Дві Частини. Одна частина Заповнена валиком и тонером, а друга призначен для відходів и валика.

Візьміть ту Частину картриджа, в якові заправляється тонер. Відкрійте пластмасової кришку відсіку. Візьміть пакет або лист газети и вісіпте на нього старий тонер. Візьміть новий тонер відповідного кольору и засіпте его у відсік на 2/3 Ємності. Щоб візначіті правильно колір, можна порівняті відповідні коди на упаковці и картриджі.

Очістіть другу Частину пристрою від клаптіків паперу. Зберіть картридж и замкніть Кріпильні елєменти, Які раніше були вібіті. Очістіть корпус від залишків тонера, встановіть Пристрій назад в принтер.

Повторіть аналогічну процедуру по заправці тонера з іншімі картриджами (других кольорів) принтера. После Закінчення роботи запустіть Пристрій в тестовому режімі и роздрукуйте кілька аркушів.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: