» »

Як запустіті гру на PSP без дискаЯк запускаті гри на psp. ВЛАСНИК портатівної ігрової консолі Sony могут унікнуті витрат на покупку ігрових дисків путем запуску ігор з карток пам'яті за відсутності диска в пріводі. На орігінальній прошівці приставки ця функція недоступна, альо Користувачі могут застосуваті модіфіковану прошивку для Вирішення цієї проблеми.

Як запустіті гру на PSP без диска
Вам Знадоби
  • приставка psp;
  • карта пам'яті;
  • кабель для сінхронізації;
  • модіфікована прошивка.

Починаючі модернізацію своєї консолі, вам нужно переконатіся в тому, что на «борту» psp ВСТАНОВЛЕНО оригінальна прошивка 5.03. Если версия нижчих, то вам звітність, Встановити самє 5.03. Ні в якому разі НЕ оновлюйтеся до пізнішіх версій. Скачайте офіційну операційну систему 5.03. Підключіть консоль до персонального комп'ютера за помощью кабелю сінхронізації. Як комп'ютер розпізнає карту пам'яті, відкрійте папку psp / game. Там ві побачим папку update, ЯКЩО папки немає, то створіть ее. Завантаживши вами архів розпаковуємо в будь-який Зручний місце на жорсткий диск комп'ютера.

Відкриваємо розпаковану папку и копіюємо файл eboot.pbp в створену папку update. Відключаємо приставку від комп'ютера и заходімо в діректорію Гра / Карта пам'яті на консолі. Знайдіть и запустіть файл офіційної прошивки. Установку не складі труднощів, так як є інтуїтівно зрозумілою. Всі Процеси установки протікають Преса мовою. Дочекайся Закінчення установки, при цьом PSP винна перезавантажітіся, а у Відомостях про програмне забезпечення має з'явитися прошивка 5.03. Скачайте програму ChickHEN - вона находится у вільному доступі. У Архіві з програмою знаходяться папки з назв консолей, віберіть підходящу вам. Запустіть файл з розширеного. Exe и підключіть psp до комп'ютера.

У вікні натісніть ок и Потрібні файли автоматично скопійовано на карту пам'яті вашої консолі. З архіву з ChickHEN копіюємо папку ChickHEN mod 2 в папку picture, что находится на карті пам'яті. Зайдіть в меню консолі и відкрійте фотографії. Почніть Гортат зображення и консоль перезавантажіться. Це может стати не з Першого разу, все залежиться від МОДЕЛІ вашої консолі. Зазвічай це займає пріблізно десять СПРОБА. Скачайте модіфіковану прошивку 5.03 GEN-C и скопіюйте на карту в psp / game. Запустіть модіфіковану прошивку з меню «Гра». После процеса установки консоль перезавантажіться. Ігри копіюємо в папку psp / game.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: