» »

Як заряджатися акумулятор правильноГрамотна зарядка акумулятора - запорука его стабільної и довговічної роботи. Акумулятор будь-якого пристрою слід заряджатися, дотрімуючісь питань комерційної торгівлі правил, Які є невід'ємною Частин его ЕКСПЛУАТАЦІЇ.

Як заряджатися акумулятор правильно

При ПОКУПЦІ пристрою, оснащеного акумулятором, обов'язково ознайомтеся з Інструкцією та з'ясуйте, як слід доглядаті за акумулятором и підтрімуваті его в порядку. Як правило, перше Використання свіжокуплені гаджета в автономному режімі винне проводитись до повної розрядкі акумуляторної батареї, после Якої акумулятор звітність, підключіті до зарядного пристрою и заряджатися ПРОТЯГ 12-15 годин. Дана проедура дозволити "Розробити" акумулятор и вивести его на повну Потужність за рахунок найбільш раціонального Використання всієї Ємності. Таких ціклів повної розрядкі и трівалої зарядки винне буті як мінімум три.

Во время ЕКСПЛУАТАЦІЇ пристрою намагайтеся такоже використовуват акумулятор Повністю, що не допускаючи частих підключень неповністю розрядженого акумулятора до зарядного пристрою. Часта зарядка может нашкодіті акумулятори и однозначно Зменшити его Ємність. З'ясуйте оптимальний годину зарядки акумулятора, и НЕ заряджайте его Зайве годину. Це может Згубна позначітіся на его працездатності. Зупіняйте зарядку тоді, коли індикатор (або ПОВІДОМЛЕННЯ на екрані) проінформує вас про завершення.

Година від годині робіть повні цикли розрядкі и зарядки акумулятора, Такі ж, як и відразу после покупки. Це поможет продовжіті Термін служби акумулятора и трохи "розгойдаті" Втрачений в процесі ЕКСПЛУАТАЦІЇ Ємність.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: