» »

Як заряджатися літієві акумуляториЛітієві або літієво-іонні акумулятори найчастіше зустрічаються в комплектації СУЧАСНИХ стільніковіх телефонов. Як правило, такий акумулятор дозволяє збільшити годину роботи з телефоном без підзарядкі.

Як заряджатися літієві акумулятори

Если ві Тільки что Придбай мобільний Пристрій, оснащених літієвім акумулятором, и Хочете сделать его Термін служби максимально трівалім, в Першу Черга прочитайте технічний паспорт Пристрої та Рекомендації Щодо его ЕКСПЛУАТАЦІЇ та зарядці. Як правило, для кожної МОДЕЛІ телефону або портативного плеєра є свое фіксований годину, за Яку акумулятор набірає повний заряд. Если з яких причин ві не можете скористати рекомендацією виробника, дотримуйтесь таких загально правил з ЕКСПЛУАТАЦІЇ літієвій акумуляторів.

Для забезпечення довготрівалої роботи акумулятора его слід «прокачаті», тоб збільшити его роботу за рахунок низькі максимальних зарядки и розрядкі. Вставте акумулятор у свой Пристрій. Если в батареї ще є заряд, рекомендується «посадити» его, домігшісь полного віключення пристрою. Увімкніть якомога больше Додатків для того, щоб телефон швідше витрат Енергію батареї. Досить скоро акумулятор сяде, і Телефон вімкнеться. После цього вімкненій телефон або плеєр поставте заряджатися в ятір, вікорістовуючі Тільки Заводське заряжное Пристрій, что гарантує БЕЗПЕКУ ЕКСПЛУАТАЦІЇ пристрою.

Як правило, літієві акумулятори заряджаються до Межі за кілька годин. Однак перша зарядка винна становитися не менше 12 годин, при цьом бажано НЕ переріваті ее и НЕ вітягуваті зарядний пристрій з розетки.

Через 12 годин зарядки почніть користуватись своим електронним прістроєм. Чи не заряджайте его, поки телефон сам не вімкнеться через что Сіла батареї. На качану Використання літієвій акумулятор ві повінні провести не мене трьох ПОВНЕ зарядок и разрядок, щоб «розігнаті» батарею. После цього можете користуватись прістроєм у звічайній режімі и заряджатися его в міру необхідності. «Прокачаті» літієві акумулятори НЕ вімагають стовідсоткової зарядки або розрядкі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: