» »

Як набіраті номер на УкраїнуНабір номера при дзвінку за кордон часто віклікає труднощі, в основному пов'язані з порядком виходу на міжнародну лінію и набору телефонних кодів країни. Як, Наприклад, набіраті номер на Україну з мобільного або стаціонарного телефону?

Як набіраті номер на Україну

Для того, щоб зателефонуваті в будь-який український місто Зі стаціонарного телефону в России, звітність, знати не Тільки номер абонента, альо й код міста, в Який ві телефонуєте. Зверніть уваг, что номер, Записаний у форматі (код міста) номер абонента, винен полягаті в сумі з десяти цифр. Наприклад, при дзвінку до Києва це трізначній код и семизначний номер, а при дзвінку в Феодосію або Євпаторію - п'ятизначний код и п'ятизначний номер.

Зніміть телефонну трубку, наберіть «8» (вихід на міжміську лінію), І, ЯКЩО ві телефонуєте НЕ з цифрової АТС, дочекайся Довгого гудка. После цього наберіть «10» (вихід на міжнародну лінію) и «38» - код України. После цього набирайте код міста и номер абонента. Таким чином, порядок набору віглядає так: 8 - 10 -38 - (код) - (номер телефону). Если ві телефонуєте на мобільний телефон - после набору міжнародного коду ві набіраєте десятизначний номер абонента.

Если вам звітність, зателефонуваті на Україну з мобільного телефону, то порядок Дій Трохи спрощується: у вас немає необхідності набіраті коди виходу на міжмісто и міжнародну лінію. Досить набраті код країни: + 38 (Не забуваємо про «плюс» перед кодом - це обов'язково!) І десятизначний номер.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: