» »

Як знайти абонента за его номеромБезліч услуг и сервісів у найбільшіх Операторів мобільного зв'язку дозволяє одним абонентам в будь-який годину и в будь-якому місці шукати других, знаючи Тільки їх номер телефону. Нічого складного у вікорістанні таких услуг немає, нужно спочатку Відправити запит, а потім отріматі его підтвердження. После цього вам стануть доступні координати потрібного абонента.

Як знайти абонента за его номером

Знаючи номер Іншого абонента, Клієнти компании "МТС" можуть візначіті его Місцезнаходження в будь-який час. Їм звітність, просто Відправити номер мобільного цього абонента по телефону 6677. За КОРИСТУВАННЯ послуги "Локатор" оператор буде зніматі з Рахунку пріблізно 10 або 15 рублей (сума залежатіме від того, Яким тарифного плану ві корістуєтеся).

У абонентів оператора "Білайн" є два номери для того, щоб розшукати потрібну людину. На перший номер 06849924 можна зателефонуваті, а на другий номер 684 - послати смс-повідомлення з літерою "L". ВАРТІСТЬ відправлення шкірного запиту дорівнює почти двома рублям (все, вновь ж таки, поклади від вашого тарифом).

Користувач мережі "Мегафон" надається на вибір кілька услуг, с помощью якіх можна візначіті місце розташування Іншого абонента. Ві можете, Наприклад, відвідаті інтернет-сторінку офіційного сайту оператора locator.megafon.ru (і з комп'ютера, и з телефону) i отріматі Відомості про Місцезнаходження разом з картою, на якій ві побачим точні координати. Такоже є вариант Відправити USSD-команду * 148 * номер абонента # (номер винен вказуватіся через +7) або зателефонуваті на номер 0888. Як Тільки оператор "Мегафон" получит и оброб ваш запит, ВІН Пішла розшукуваному абоненту ПОВІДОМЛЕННЯ про ті, Що ви его Шукайте (буде Вказаною ваш номер телефону). Цею абонент повинен буде Прийняти або відхіліті ваш запит. Для прийняття звітність, на номер 000888 Відправити смс-повідомлення з вашим номером. ВАРТІСТЬ відправлення запиту дорівнює 5 рублям.Етім вибір услуг в "Мегафоні» не обмежується. Є Спеціальний сервіс для батьків та їх дітей, правда, для того щоб ним скористати, нужно буті користувачем тарифного плану "Ринг-Дінг" або "Смішарики". Детальну інформацію про сервіс и его ВАРТІСТЬ можна отріматі на Офіційному сайті | Статистика оператора.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: