» »

Як знайти людину, знаючи йо номерЕсли ві Хочете найти Якої-небудь людини (знайомого, родича, друга - це неважливо) i при цьом добре там номер его мобільного телефону, тоді для вас немає Нічого простіше, чем сделать це. Праворуч в тому, что Багато Операторів зв'язку Вже й достатньо довгий годину предлагают своим абонентам Різні послуги, помощью якіх можна здійсніті поиск в будь-який час.

Як знайти людину, знаючи йо номер

Знаючи номер Іншого абонента, Ви завжди зможете візначіті его Місцезнаходження, відправівші номер его мобільного на 6677. Всі це стало можливіть Завдяк послузі компании "МТС" під назв "Локатор". За відправлення запиту оператор зв'язку зніме з вашого Рахунку суму, рівну 10-15 рублям (або даже Меншем, ТОМУ ЩО вона залежатіме від тарифного плану, до Якого ві підключені).

У мобільного оператора "Мегафон" вибір услуг, с помощью якіх можна здійсніті поиск на Іншої людини за его номером, відрізняється великою різноманітністю. Варіант номер один: з телефону або з комп'ютера зайдіть на сторінку, розташовану за адресою locator.megafon.ru, и там отрімаєте інформацію про Місцезнаходження людини й карту, на якій будут відзначені точні координати. Другий вариант Полягає у відправці USSD-команди * 148 * номер абонента #, причому номер ві повінні вказаті через +7; або ві можете зателефонуваті за коротким номером 0888. Як Тільки оператором буде отриманий и оброблення ваш запит, тієї абонент, Якого ви Шукайте, получит смс, что містіть ваш номер телефону. Цею абонент повинен буде підтвердіті, чі Дійсно ВІН згоден з вашими діямі и чі дозволяє ВІН їх. Зробити це й достатньо Швидко и легко: нехай ВІН пішла на номер 000888 ПОВІДОМЛЕННЯ, в якому вкаже ваш номер. ВАРТІСТЬ запиту - 5 рублей. Прот цімі способами поиск у оператора "Мегафон» не обмежується: на тарифах "Смішарики" і "Ринг-Дінг" існує сервіс, с помощью Якого бацьки могут Всього буті в курсі Місцезнаходження своих дітей. Детальна інформація про цею розташовується на Офіційному сайті | Статистика Компанії.

Клієнти оператора "Білайн" можуть скористати двома номерами для поиска Іншої людини. На один можна Відправити смс з текстом L (це номер 684), а на Інший можна зателефонуваті - 06849924. За КОЖЕН запит з балансу буде списано около двох рублей.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: