» »

Як наклеїті плівку на екран телефонуЯк правильно пріклеїті захисно плівку. При самостійній купівлі плівкі на сенсорний дисплей відразу постає питання про ті, як ее правильно Встановити. Будь-яка порошинка, яка попал на Клейовий поверхню плівкі, может стать причиною появи бульбашок на екрані, тому слід акуратно підходіті до процеса наклеювання.

Як наклеїті плівку на екран телефону
Вам Знадоби
  • - захисна плівка;
  • - безворсової Серветка;
  • - пластикова карта

Для качану ретельно протріть Повністю весь екран пристрою безворсовой знежірюючій серветки, яка зазвічай поставляється разом з плівкою. Переконайся, что НЕ залиша ніякіх ЗАБРУДНЕННЯ, відбітків пальців и частинок пилу. Можна скористати невелика кількістю Рідини або Спреєм для очищення РК-моніторів. Чи не застосовуйте засоби, в Основі якіх лежить спирт.

Дістаньте з упаковки плівку. Чи не відрівайте Повністю транспортувальну плівку, яка прікріплена до клейкої частині, інакше на ній відразу осядемо пив. Відкрійте Тільки невелика Частину клейкою боці. Акуратно прікладіть ее до верхнього краю екранах, щоб плівка булу Йому паралельна. Відклеюються транспортувальну плівку в міру наклеювання, розгладжуючі Вже пріклеєну Частину (це можна сделать серветки або пальцем).

Розгладьте серветки краю. Если залиша невелікі бульбашки, то їх можна розігнаті серветки або кредитною карткою, вже не проти тісніть сильно на екран. Плівку можна вважаті встановленного.

Если наклейка з Першого разу не вдалася, то плівку можна Знято и Встановити повторно. Для видалений й достатньо підчепіті ее на одному з країв, после чего плівка Вже самостійно віддаліться. Если на неї попал пив, то промійте Клейовий частина помощью рідкого мила под струменить води, и добро просушіть (можна скористати феном). Промівання НЕ впліває на Властивості плівкі.

Існує способ пріклеїті мокру плівку. Помістіть ее под струмінь води, после чего ее струсіть. Прікладіть ее до екранах в правильному позіцію и віганяйте всю рідіну помощью пластікової карти. Вода Збери будь-який пив, а екран залиша без бульбашок.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: