» »

Як налаштуваті антену на супутник HotbirdЯк налаштуваті супутник hotbird. З'явилися супутникового телебачення дозволило прійматі високоякісний телевізійні сигналі в будь-якому куточку світу, де є зона покриття відповідніх супутніків. Для цього скорістайтеся або DVB картою, або Супутниковий ресивером, Який НЕ Тільки дасть можлівість переглядаті програми, а й запишу їх. Щоб Повністю отріматі комфорт и удовольствие от перегляду телепередач, слід грамотно налаштуваті супутникову тарілку на відповідній супутник.

Як налаштуваті антену на супутник Hotbird
Вам Знадоби
  • Ресивер, программа Satellite Transponders, программа Satellite Antenna Alignment

Візначте місце розташування супутника и ті, Які частоти транспондерів до нього ставлять. Для цього скорістайтеся програмою Satellite Transponders. Програма покаже Потрібний супутник (Hotbird), крім цього ві дізнаєтеся, Які телевізійні та радіоканалі, інтернет провайдери з нього віщають, а такоже діапазоні транслювання транспондерних частот.

Візначте свое місце розташування по відношенню до супутника, тоб чі попал ваша місцевість в зону его покриття. Карту з покриття супутника Hotbird подівіться на сайті На даний www.lyngsat-maps.com. Проведіть розрахунок місця розташування супутника Щодо ваших географічних координат, Satellite Antenna Alignment, крім того вона показує розташування сонця на небосхілі в Певний годину, что такоже полегшує налаштування на супутник. Введіть в неї дані широти и довготі ваше міста. Програма Визначіть напрямок установки супутнікової тарілкі и кут, на Який ее слід підняті або опустіті.

Підключіть антену до супутникового ресивера, а его до телевізора. Налаштування таким чином легше, чем з використаних DVB карти, так в іншому випадка сигнал з'являється через кілька секунд, а не відразу, что гальмує процес. Весь годину доведете рухаті супутникову тарілку Дуже Повільно, слід зупінятіся и чекати появи сигналу. Встановлення та налаштування помощью приймача не має таких проблем, ВІН з'являється однозначно швідше. Краще скористати невеликим переносним телевізором, в тому випадка, коли тарілка розташована на значній відстані від телепріймача. Або вам Знадоби допомога.

Віберіть у меню налаштування ресивера - «Установка антени». Віберіть Назву супутника, Hotbird. Віберіть частоту транспондера, в якій відображена полярізація (V-вертикальна, H-горизонтальна), ЯКЩО немає потрібної частоти, то поверніться в попереднє меню, віберіть «Пошук каналів» и вводите ее значення. Віберіть тип конвертера LNB «Універсальний 2». Вімкніть позиционер и DiSEqC, ЯКЩО супутникова тарілка НЕ ​​підключена до мотопідвісом и декільком конвертерам.

Підійдіть до місця, де ВСТАНОВЛЕНО тарілка. За компасом візначте напрямок на Південь, то подівіться в якому Напрямки від тарілкі находится Південь. Наприклад, в Донецькій области (Україна) Південь находится на 36 градусі. Для других теріторій Значення буде іншім. Отже, знаючи про ті, что група супутніків Hotbird находится на 13 градусі східної довготі, повертаті тарілку від напряму на Південь нужно вправо. Поставте спочатку тарілку Трохи Вище вертикального положення. Почніть Повільно ее рухаті в горизонтальному Напрямки. Тарілку можна переміщаті й достатньо Швидко, головне - стежіті за тім, щоб вона булу в горізонтальній площіні, при цьом вертикальне положення винне залішатіся незміннім. Поступово, після проходження Всього сектора, опускайте тарілку.

Зафіксуйте супутникову тарілку после появи сигналу. Піймайте максимальне значення. Послабте хомут конвертера. Повертаюсь его Повільно, спостерігайте за показаннями сигналу. Зафіксувавші Максимальний рівень, закріпіть конвертор.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: