» »

Як налаштуваті антену НТВ на супутникПосле покупки и установки супутнікової антени на перший план виходе правильна ее настройка. Можна скористати Платних услуг, віклікавші майстра-АНТЕННІКІ, а можна це сделать самостійно або з ПОМіЧНИКОМ. Достатньо знаті позіцію супутника и Параметри его транспондерів. Дану інформацію можна отріматі на сайті На даний www.lyngsat.com.

Як налаштуваті антену НТВ на супутник
Вам Знадоби
  • - супутниковий ресивер (тюнер);
  • - телевізор.

Встановіть супутникову антену в місці, де не якщо закривають ее об'єктів. До них відносяться Високі дерева з розлогою кроною І доручив розташовані будинки. Так як супутник НТВ + або Eutelsat W4 розташованій строго на півдні, Найкраще его налаштовуваті по Сонцев. Про 13.00 за московсько годиною воно находится Якраз в цьом Напрямки. Крім того, слід знаті кут місця розташування або кут нахилится антени. Наприклад, в південній частіні России вона буде спрямована вгору пріблізно на 45 градусів, в Москве буде стояти почти вертикально, в Санкт-Петербурге - Дивитись «в землю». Це пов'язано з кривизни дзеркала офсетного супутнікової тарілкі.

Встановіть на супутникову антену конвертер з круговою полярізацією, краще штекером вниз, щоб НЕ потрапляла волога. Підключіть коаксильной кабель від конвертера до ресивера, а від нього до телевізора. Увімкніть тюнер. Знайдіть канал ресивера на ТЕЛЕВІЗОРІ. За помощью кнопок на пульті тюнера налаштуйте в меню Інфоканал НТВ + за параметрами 11900 R 27500. Колі у віконці каналу буде ВСТАНОВЛЕНО 0% якості сигналу і 0% потужності, почніть повертаті антену вліво-вправо. Пройшовші сектор, підійміть або опустіть тарілку на один градус І знову проскануйте горизонт. Если в налаштування тюнера немає супутника НТВ +, виставте в меню супутник Eutelsat W4 (частота гетеродина 10750), увімкніть живлення конвертора, вхід DiSEqC, відключіть І знову Спробуйте найти каналізац на транспондері НТВ +.

Зафіксуйте антену после появи стійкого сигналу. Его буде видно по зміні відсотковому значенні сили и потужності сигналу у віконці каналу. Таким же чином налаштуйте супутникову антену на FTA (Відкритий) канал НТВ на супутник ABS 1 75E. ВІН знаходится на транспондері 12640V22000. Для цього нужно лінійній конвертер Ku-діапазону, ЦІ технічні дані напісані на его корпусі. Супутник ABS 1 75E розташованій по лівий Бік від супутника Eutelsat W4.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: