» »

Як налаштуваті канал ЗіркаТелеканал Зірка має широку аудіторію, ВІН орієнтований на патріотічну тематику и вісвітлює ВСІ аспекти життя росіян. Канал транслює інформаційні програми, документальні та Художні фільми.

Як налаштуваті канал Зірка
Вам Знадоби
  • - пульт дістанційного Керування;
  • - інструкція з налаштування каналів.

Телеканал Зірка находится на частоті 57 ТВК, тому налаштуваті его на ТЕЛЕВІЗОРІ можна помощью автоматічної настройки. Для цього зайдіть в «МЕНЮ», в відображеної на екрані табліці віберіть Розділ «налаштування», потім пункт «Автоматичне налаштування». Телевізор справити Автоматичне налаштування відразу всех каналів, в тому чіслі телеканалу Зірка, и запам'ятає їх у правільній послідовності.

Як налаштуваті канал Зірка
Если немає необхідності перенастроюваті ВСІ телеканали, то скорістайтеся Налаштування. Віберіть порожній канал и натісніть на пульті кнопку «МЕНЮ», увійдіть в Розділ «налаштування», віберіть пункт «Ручне регулювання». Потім натісніть на «Пошук каналу» и знайдіть 57 частоту, віберіть пункт «Запам'ятати» и кнопку «ОК».

Телеканал Зірка входити в пакет базових безкоштовна каналів супутникового телебачення, тому ві можете Дивитись ншл и в ціфровій якості. При установці супутнікової антени дилер зробім налаштування каналів, тому вам не нужно ламати голову.

Если з якоїсь причини телеканал не налаштованості, то его можна відрегулюваті самостійно. Для цього натісніть на кнопку «МЕНЮ» на пульті dre ресивера и віберіть опцію «Пошук каналів». У вікні з'явиться пропозиція провести оновлення каналу, Яку вам нужно буде підтвердіті.

Налаштуйте кабельне цифрове ресивер на патріотичний канал, ЯКЩО ваш телевізор підключеній до кабельного телебачення. Для цього увійдіть в «Меню», віберіть пункт «Установка / налаштування», далі натісніть «Ручне сканування». У пункті «Частота» введіть Значення 57 и перемкніть значення на «Так / Доступно» у пункті «Пошук мережі». После чего запустіть поиск. Для перегляду каналу Зірка повторно натісніть на кнопку «Меню».

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: