» »

Як налаштуваті МТС-модемЯк налаштуваті модем мтс. Бездротові модеми від компании "МТС" поставляються максимально полегшенімі в налаштуванні, як правило, Достатньо підключіті модем, Встановити додається програмне забезпечення и можна приступати до роботи. Прот в Деяк випадка может знадобітіся и додаткова настройка з'єднання.

Як налаштуваті МТС-модем

У програмному забезпеченні, пропонованім разом з модемом, ві можете налаштуваті Такі параметрами, як обмеження мережі при підключенні и розпізнавання модему комп'ютером (як модем або як мережева карта).

Если ж ві взагалі не хоче використовуват прікладену програму "МТС-Коннект", ві можете налаштуваті Підключення штатними засобой Windows.

Створіть нове Підключення типу Dial-Up. Вкажіть як номери дозвону * 99 #, як имя користувача - mts, в якості пароля - теж mts.

Тепер відкрійте Властивості модему в Діспетчері прістроїв, перейдіть у вкладку "Додаткові Параметри зв'язку" і впишіть в рядок "Додаткові відряд ініціалізації" наступні дані: AT + CGDCONT = 1, "IP", "internet.mts.ru".

Використовуются Підключення як звичайне модемне и користи доступом в інтернет.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: