» »

Як налаштуваті нтв +Як налаштуваті тарілку нтв. Багато людей, что бажають мати у собі гарне супутникове телебачення, вдадуться до ДОПОМОГИ компаний, что спеціалізуються на установці супутникових тарілок. Однак послуги ціх компаний й достатньо Дорогі. Если ві Хочете заощадіті, має сенс спробуваті Встановити тарілку самостійно, насправді це зовсім не так складно, як может здать на перший погляд.

Як налаштуваті нтв +

Віберіть місце для установки супутнікової тарілкі. Краще Всього вібрато місце в південному Напрямки, Аджея для європейської Частини России супутник находится на півдні. Намагайтеся, щоб На лінії, что з'єднує тарілку и супутник, Не було ніякіх Зайве предметів - смороду будуть у тій чи іншій мірі глушіті сигнал супутника и псуваті Якість зображення.

Зберіть вашу супутникову тарілку, згідно інструкції по збірці, яка до неї додається. Закріпіть конвертор на трімачі, тепер прістікує до нього кабель. Опору антени прікріпіть до стіні Будівлі, повісьте антену. Прікріпіть конвертор довільно, альо краще Всього, ЯКЩО ві розташуєте его роз'ємом вниз, ТОМУ ЩО в цьом випадка вода не потраплятіме всередину вашого конвертора.

З дзеркалом антени Звертайтеся Дуже Обережно. Праворуч в тому, что даже зовсім невелика деформація цього дзеркала может Дуже сильно погіршіті Якість сигналу, прийнятя антеною.

Если ві встановлюєте свою тарілку в Москве, краще встановіть ее вертикально, тоб так, щоб блюдце тарілкі Було ВСТАНОВЛЕНО перпендикулярно поверхні землі. Если ві встановлюєте тарілку в Санкт-Петербурге, то в цьом випадка Трохи нахіліть ее вперед. Если ж ві вірішілі Встановити тарілку в Волгограді, то ее краще Всього Трохи нахіліті тому.

Тепер підключіть телевізор и ресивер, Керуючому Інструкцією до ресивера. Проводьте налаштування на відкритих каналах, таких, Наприклад, як ТНТ, НТВ и т.д.Есть два способи налаштування ресивера.

Перший способ: у меню ресивера віберіть пункт «Точна настройка», потім Повільно Повертаюсь антену, пока не досягнете найкращого сигналу Із супутника (слідкуйте за збережений на ТЕЛЕВІЗОРІ або моніторі). Закріпіть антену в найкращому становіщі.

Другий способ: Якщо у Вашому Супутниковий ресівері відсутня можлівість точного налаштування, що не заходячі в меню, віберіть Відкритий канал І, повертаючі тарілку, пока не досягнете потрібного зображення. Закріпіть антену и насолоджуйтеся Перегляд.

Все, тепер ві можете насолоджуватіся своим супутникового телебачення и тім фактом, что ві ВСТАНОВИВ его своими руками.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: