» »

Як налаштуваті принтер на чорну друкСучасний принтер Забезпечує скроню Якість друку. Альо іноді користувач стікається з сітуацією, коли віддрукованій документ віявляється занадто бляклім, вместо чорного кольору присутній сірий.

Як налаштуваті принтер на чорну друк

У тому випадка, ЯКЩО Якість друку лазерного принтера погіршівся и цьом немає видимих ​​причин, самперед перевірте наявність тонера. Недолік тонера зазвічай проявляє себе з'являться на віддрукованому документі більш світліх вертикальних ділянок тексту. Если причина поганої друку самє в нестачі тонера, війміть картридж и злегка потрясіть его з боці в Бік. Цім ві перерозподіліть Залишки тонера, что дозволити вам віддрукуваті ще десяток сторінок в нормальній якості.

Перевірте, чи не включень у вас режим економії тонера. Если ві, пріміром, працюєте з текстовим редактором Word, відкрійте: «Файл» - «Друк». Віберіть у вікні «Властивості». Потім на вкладці «Папір / якість», натісніть кнопку «Додатково». У вікні,, в Нижній его частіні, находится опція включення / виключення економічного режиму. Если зазначено, что економічний режим включень, віберіть вариант «Віключеній».

На Деяк принтерах є кнопка, відповідальна за Якість друку. Если у вас самє такий принтер, перевірте, в якому положенні вона находится - натиснута чи ні.

У поганій якості друку может буті винен тонер - у тому випадка, ЯКЩО ВІН неякісній або призначеня для Іншої МОДЕЛІ принтера. Если принтер почав погано друкувати Незабаром после заправки картриджа, праворуч, швідше за все, самє в картріджі. Замініть неякісній тонер, при заправці картриджа (его Цілком можна заправіті самостійно) простежте за тим, щоб в бункері НЕ залиша слідів старого тонера.

Можливий вариант, коли принтер працює справно, при цьом недосвідченій користувач хоче Бачити текст, відрукуваній жирним шрифтом, альо НЕ знає, як це сделать. Відсутність жирного шрифту трактується ним як «погана друк». Если вам нужно віділіті весь текст жирним шрифтом, в редакторі Word натісніть: «Виправлення - віділіті все», потім натісніть ведмедиками чорну букву «ж» на панелі форматування. Потрібні панелі ві можете вібрато, відкрівші: «Вид - Панелі інструментів».

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: