» »

Як налаштуваті сканер відбітків пальцівЯк налаштуваті сканер відбітків пальців. Сканери відбітків пальців зараз начали використовуват для організації логічного доступу до комп'ютера. Зазвічай це Пристрій, Який підключається помощью Usb-вихід и дозволяє скористати комп'ютером Тільки в разі збігу відбітків.

Як налаштуваті сканер відбітків пальців
Вам Знадоби
  • - комп'ютер;
  • - сканер відбітків пальців.

Налаштуйте доступ до комп'ютера за відбітком пальця, для цього підключіть Пристрій до комп'ютера, Наприклад, USB Fingerprint Security CVGI K38. Даній Пристрій может зберігаті до десяти відбітків, а такоже один пароль доступу. Флешка дозволяє запустіті комп'ютер после сканування відбітку пальця.

Встановіть драйвера и програмне забезпечення з диска, яка додається до сканера. После цього на комп'ютер встановлюється додаткова служба, диспетчер безпеки комп'ютера Protect Tools. Перейдіть в панель управління, там віберіть пункт «Диспетчер обліковіх Даних». Перейдіть в закладку «Моя особистість», клацніть по кнопці «Вхід». Відкріється майстер настройки сканера відбітків.

Прийміть имя користувача на вкладці уявлення, клацніть «Далі». Если існують Інші Користувачі, наберіть ім'я, для Якого буде проводитись сканування. Далі введіть пароль для входу в операційну систему, ЯКЩО ві его задавали раніше. Клацніть «Готово».

У вікні "Мої служби І додаток» віберіть пункт «РЕЄСТРАЦІЯ відбітків пальців». После того, як на екрані з'явиться майстер налаштування, помістіть кінчік свого пальця на датчик, за замовчуванням це вказівній палець правої руки. Згідно з Вимогами програми, зробіть реєстрацію мінімум двох пальців, щоб внести їх у базу.

Поміщайте палець на датчик пристрою до тихий ПІР, поки на екрані комп'ютера зображення відбитка не стану зеленого кольору. Виконано аналогічну операцію, щоб внести в базу відбіток Іншого пальця. После цього натісніть «Готово» для виходе з майстра.

Перезавантажте операційну систему. Тепер для входу в систему в діалоговому вікні «Диспетчер учета Даних» помістіть на датчик палець, будь-який з зареєстрованіх в базі. Для зв'язку відбитка з паролем, введіть пароль доступу до операційної системи. Налаштування сканера відбітків завершена.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: