» »

Як налаштуваті супутник AmosСупутникове телебачення дозволяє прійматі цифрові канали з супутніків, розташованіх на геостаціонарній орбіті, в будь-якій точці Землі, яка входити в їх зону покриття. Для цього Достатньо мати супутниковий тюнер або DVB-карту для ПК (внутрішню або зовнішню), комп'ютер або телевізор. Налаштуваті обладнання для прийому сигналу можна, звернувши до майстра-АНТЕННІКІ, або самостійно. Для цього нужно знаті Всього декілька параметрів и мати Терпіння.

Як налаштуваті супутник Amos
Вам Знадоби
  • - компас;
  • - супутниковий ресивер;
  • - телевізор.

Візначте географічні координати вашого міста, скоріставшісь сайтом http://maps.google.com. После цього відкрійте карту зони покриття супутника Amos 2/3 4W. Так як сателіті розташовані на геостаціонарній орбіті, то їх місце розташування практично незмінно. Спійматі сигнал з супутника можна Тільки в тому випадка, ЯКЩО ваш населений пункт потрапляє в Цю зону. Точніше це можна візначіті на сторінці сайту http://www.lyngsat-maps.com/maps/amos2_eur.html.

Направте антену в передбачуваності район розташування супутника. Для его знаходження скорістайтеся або компасом (по азимуту), або програмою Satellite Antenna Alignment (по Сонцев). Останній вариант найбільш Прийнятних, однак комп'ютер под рукою может віявітіся НЕ всегда.

Візьміть компас и візначте напрямок на Південь. Знаючи свои координати, Наприклад, 38 град с.д. и 46 град пн.ш., можна пріблізно візначіті, Який самє САТЕЛІТ у вашій місцевості розташованій строго на півдні. Згідно Наприклад, Південь = 38 град, тоб над вами «вісить» супутник НТВ +, Eutelsat W4 36e. Відповідно Amos 2/3 4W буде розташованій праворуч.

Поверніть антену вправо до упору. Встановіть ее пріблізно на 5 градусів нижчих горізонтальній площіні. Конвертер (головку) поставте на «0». Підключіть до нього за помощью F-коннектора один Кінець коаксильного кабелю. Другий прікріпіть до супутникового ресивера. Підключіть тюнер до телевізора и ввімкніть. Налаштуйте ресивер на супутник Amos 2/3 4W через меню. Внизу вікна установки будуть відображатіся: 0% - якість сигналу і 0% - Потужність сигналу.

Почніть рухаті антену Повільно вліво. Если сигнал НЕ з `явився, підійміть ее на один градус. Повторіть поиск супутника. Мовлення Йде з нього безперервно, тому сигнал всегда є. Слідкуйте, щоб перед антеною Не було Перешкоди, Наприклад, стіни будинку або високих дерев. Піднімайте антену на один градус после шкірного поиска. При появі сигналу добійтеся его найбільшою сили и зафіксуйте ее. Поворотом конвертера збільште Потужність, закріпіть. Проскануйте супутник ресивером.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: